Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaltam a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaltam a páromat és most teljesen el vagyok bizonytalanodva mit tegyek? ( kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nem igazán működött jól köztünk a dolog veszekedtünk kimaradt éjszakákra és nem szólt emiatt egyik férfi ismerősömmel elkezdtem többet találkozni mint amennyit amúgy szoktam féltékennyé akartam tenni ha már egyébként nem figyelt rám .

Tegnap is találkoztam vele megkért ,hogy vigyázzak a kiskutyájára amíg vásárol. Aztán utána atmentem hozzá elkezdtunk beszélgetni mondtam neki ,h nem lesz ez így jó kezdek többet érezni iránta és a párom nem egy másik férfi miatt akarnám elveszíteni hanem azért legyen vége mert amúgy már szar a kapcsolat .

Amikor mondtam ennek a férfinek ,h kezdek többet érezni és,hogy jobb lenne nem találkozni többet forrón megölelt egyszerűen olyan jól esett nem is tudom mikor ölelt meg így a párom .


Utána elkezdett maszírozni lekerült rólam a felső. Aztán elkezdte puszilgatni a hátam. Beleremegtem de megkértem ,hogy hagyja abba nekem ez nem menne hiába vágyom rá . Megértette aztán utána megölelt megint és adott egy homlok puszit.

Csók se csattant el köztünk .


Lenyeg az ,h utana összeszedtem magam megkerdeztem ,hogy utal -e azt mondta ,h dehogy is ő szerelmes belém.


Én pedig elbúcsúztam tőle,h ne haragudj jobb lenne ha nem találkoznánk többé és köszönök mindent és még jól megölelt .


Iszonyat bűntudatom van és közben meg is szakad a kicsi szívem. Elmondjam a páromnak ? Egyáltalán ,hogy tudnám letisztázni az érzéseimet?


Adjátok kérlek tanácsot.

Hatalmas hibát követtem el és ez felemészt .


25/L


2017. márc. 7. 06:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már amúgy sem működik akkor nem mindegy miért lesz vége? A másik pasival ez a legkegyetlenebb amit tehettél.Közeledsz felé aztán ne találkozzunk többet... Mert mi lett volna ha..még akkor is dönthetnél.Igy már nem tudja mit gondoljon,csak piszokul rossz érzés.
2017. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom ,h hülyén viselkedtem de fel sem merült bennem ,h ő többet érez egészen addig amíg nem mondta . Beszéltem a párommal mondtam ,h pár napig ne találkozzunk át akarom gondolni
2017. márc. 7. 08:12
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod simán belement hogy ne találkozzatok akkor nincs is mit nagyon átgondolni. A kutyas pasinál meg utána léptél le mikor mondta hogy mit érez,mintha nem kérnél belőle.
2017. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

>féltékennyé akartam tenni ha már egyébként nem figyelt rám


Problémamegoldásból, kommunikációból nulla.


Nem az a problémád, hogy volt egy kis félrekacsintásod. Nem bűn az, hogy jól esett másvalakinek a közelsége és szeretete. Korrekt módon kihártálátál a dologból.


Az a baj, hogy hagytátok idáig fajulni a dolgokat a kapcsolatotokban. Veszekedtek, féltékenységi játékot játszotok. Miért nem beszélitek meg? Miért nem oldjátok meg a problémáitokat, vagy ha már megtettetek mindent és nem sikerült, miért nem szakítotok korrekt módon?

2017. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele nem egyszer beszélni ő azt mondta,h szerintem hülyéket gondolok nincs okom a boldogtalanságra mert ő figyel rám . Fel sem merült volt ez az egész bennem ha nem lenne ilyen . Kínomban csináltam . Elmondtam neki,h majdnem mit tettem, meg kértem arra,h pár napig hagyjon és most elkezdett teperni. Virágokat hozott a munkahelyemre . Ezek szerint még is ez kellet egy majdnem 30 éves pasasnak
2017. márc. 7. 12:52
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

Te tudod,hogy milyen a mostani kapcsolatod.

Van -e értelme megmenteni.

Ha van,akkor próbálj úgy is hozzállni.Ez hogy,felmész más pasi lakására nem normális dolog.

H

2017. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
le kell vele feküdni... sokszor... és tagadni a halálig
2017. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aha egészen addig amig be nem húztad a kéziféket !Előtte azt mondta a pàrod hogy te hülyéket beszélsz de ahogy visszàbb vettél akkor kezdett el teperni !Mert érzi hogy elveszithet de sztem ugyan ez lessz ha megadod a párodnak magad akkor ugyan ott lesztek mint előtte !De ne legyen igazam! A másik pasival meg nem bàntàl szêpen vagy lezárod a kapcsolatotokat vagy kilépsz a jelenlegiből és ismerkedsz a másikkal!
2017. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És kilêpsz a jelenlegi kapcsolatodbol és az uj pasival ismerkedsz!*
2017. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!