Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik voltak az árulkodó jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak az árulkodó jelek hogy a párod megcsal?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 07:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#10: az igen :D az IQ-betyár
2017. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kiment telefonàlni de nem mondta meg hogy ki csak furàn viselkedett nem akart megölelni sem és inkàbb külön àgyba aludt !Hidegen viselkedett egyik alkalommal vitàztunk és kimentem és nem jött utànam visszamentem elköszöntem tőle és másnap chaten összevesztem vele állitása szerint én voltam a paranoiás és hülyeségeket beszéltem aztàn letiltottam mindenhonnan telefonrol is blokkoltam !:D
2017. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem válaszolt uzikre, ha találkoztunk folyton a telóját nézte (Facebook) hirtelen kozbejovo talik, kondizni kezdett stb. Remelem teged nem...
2019. ápr. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!