Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyukák! Meg tudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Meg tudnátok bocsátani a megcsalást a párotoknak csak azért, mert a gyereked apja?

Figyelt kérdés

Én nem, de nem egyszer hallottam az ismerõsi körörmben, hogy emiatt bocsátotta meg a félrelépést a nõ, mert hogy "õk egy család, mindenki hibázik, és amúgy is a gyerekeim apja".

Ha van itt olyan, aki emiatt bocsátott meg, az leírná, hogy miért? Szeretnék egy picit az õ fejükbe is belelátni, és picit megérteni az õ helyzetüket.

Köszönöm szépen elõre is!


Ui: Kérlek titeket, hogy a veszekedést, sértegetést most hanyagoljuk, nem szeretnék vitát generálni! :)


2017. ápr. 4. 14:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%
10# Igen, ahogy irtak, altalaban ez az ok, hogy nincs eleg penz egyedul nevelni ;) Nos nalam ilyen gondok nem allnak fenn, szoval semmi szuksegem megalazni magamat es egy rongydarabkent mukodni.
2017. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

képzeld neveltem egyedül hitel nélkül,biztos egzisztenciával...fura,neked rögtön a pénz jött le abból amit írtam (pedig csak egy szelete) akkor ki az anyagias?Fene nagy emancipáció,van pénz,lehet dobbantani,én is így gondoltam kezdetben ;)

Említhettem volna,az új partnert,a mostohaanyut meg az új ygerekeket,hogy oda KELL adnod a gyereket,hogy nincs befolyásod ők hol vannak,hova mennek,mit csinálnak...nem egészséges.Inkább helyrehoztuk amit elrontottunk.

A fene nagy büszkeségedben döngetheted a melled,ha te nem is a gyereked élhet rongydarabként egy csonka családban,rá nem gondolsz?

2017. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Legy szives ne veszekedjetek. Meg lehet beszelni sertegetes es szemelyeskedes nelkul is.
2017. ápr. 4. 20:59
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnám bocsátani. Na nem CSAK azért, mert a gyerek apja, de szerintem az ismerősödnél sem erről van szó. Szerintem egy megcsalás nem jelent automatikusan menthetetlen kapcsolatot. Biztos, hogy valami nagy hiba van, ami lehet nagyon összetett is, ezért nem kell rögtön szétszedni egy családot, hanem megoldást kell keresni. Persze ez csak akkor lehetséges, ha a férj tényleg ráébredt, hogy hülyeséget csinált. Régen én is úgy gondoltam, hogy a megcsalás egyenlő a repüléssel. Azóta született egy kislányunk, és bár a férjem nem egy vadász típus és minden rendben van köztünk, tudom, hogy sokmindent kibírtunk eddig is, és kibírnánk ezután is. Más jellegű problémáink voltak, de azt is megoldottuk.

És igen, valahogy úgy van az, hogy a gyerek miatt akkor is energiát fektetsz a megoldásba, amikor magadtól már hagytad volna a dolgot. Ilyenkor jön rá az ember, hogy egy nagyon nagy hullámvölgyből is ki lehet jönni, vissza lehet hozni az egyensúlyt és a szerelmet.


Egy dolgot viszont sosem tolerálnék: az agresszió, a verés. (még mielőtt bárkinek úgy jönne le, hogy mindent lehet)

2017. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gy.k. n mindenki azinnal valik,rendkivul onerzetes,stb.De tegyuk hozza,mas az elet.Valo eletben csak az valik,akit otthagy a megcsalo fel,azaz kilep a kapcsolatbol.Ritka,akit ezert kidobnak.

Mondjuk itt kb 0 elettapasztalattal rendelkezo tizenevesek irnak.

Mas az elet,de ezzel nem azt mondom,hogy helyes a megcsalas.

2017. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtom meg.
2017. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megbántani, de ilyet csak gyenge emberek mondanak akik egyedül nem boldogulnának mert nem elég erősek. Az ilyen nők szoktak olyanokkal jönni, hogy egy másik nő elszerette a férjét és legszívesebben máglyán elégetnék, a pasit meg felmentik minden alól, mondván ráakaszkodott egy k.urva.
2017. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Én megbocsájtottam..Nem csak vele maradtam hanem őszintén megbocsájtottam..Négy évbe telt hogy ezt ki tudjam mondani..Azt a négy évet nem biztos hogy újra tudnám csinálni.Rengeteg könny, megaláztatás, van mögöttünk, de ő nem csak a gyerekem apja hanem életem szerelme..Most már a bizalom is vissza tért, és minden rendbe jött.Próbálom a gondolataimból is kiírtani, de azért még eszembe jut néha, csak már nem kezdek el hisztizni, veszekedni, sírni.Sőt még dühbe sem jövök, nem örlődök.Szóval kimondhatom túl vagyok rajta, de soha többet senkinek az életbe nem bocsájtanám meg, és a lányomnak is meg fogom tanítani hogy mindig legyen benne tartás, és önbecsülés amit ne legyen az a férfi aki egy pillanatra is lerombol.Szóval más ember lettem ez által aminek tulajdonképpen örülök.Nem vagyok már az a nő akit megcsalnának.
2017. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
10# ezzel csak az lenne a baj számomra, hogy ő b.aszta el egy punci miatt (szó szerint). Szóval ha neki ennyit ér a család, hogy veszni hagyná egy pun.ci miatt akkor én nem maradnék vele. El kell dönteni hogy mi a fontosabb. Ha neki egy dugás többet ér akkor ennyi volt.
2017. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Es ha a viszony ket eve tart es ugy buknak meg?Azt meg lehet bocsatani?
2018. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!