Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Titeket zavarna, ha egy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy több éves kapcsolatban nem kapnátok a pártoktól semmit sem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Zavarna hát! Mondjuk én meg az a fajta vagyok aki imád ajándékokat kapni meg adni is, általában kiteszek magamért és ugyan ezt várom el.
2017. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen, zavarna. szerintem szakíts vele és keress 1 új partnert aki szeret és jól bánik veled, és odafigyel rád.
2017. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon!!!


Nem feltétlen az ajándékról és főleg nem az értékéről van szó, hanem a figyelmességről, a feléd fordulásról.

Ezt úgy értékelném, hogy ennyire tart. Szóval semmire.


Hogy számíthatnál sok év múlva egy ilyen önző, csak magára figyelő emberre, ha netán gondod, problémád lenne?????


És Te adtál neki ajándékokat? Figyelmességeket? És azokat simán elfogadta?????


Furcsa.... hogy még vele vagy.

2017. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!