Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éve megcsalt a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve megcsalt a feleségem azóta együtt vagyunk, de lelkileg mikor fogom tudni magam túltenni ezzel a dolgon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Őőő feltételezem soha nem fogsz benne megbízni, 100%ig hinni neki. Soha nem lesz olyan a kapcsolat mint előtte volt. Én átbeszéltem volt feleségemmel miután megcsalt hogy miért történt. Kellett neki az izgalom, az hogy nőnek érezze magát, mert hogy mellettem állítólag nem érezte. Mint embert szeretett csak úgy nem tudott rám felnézni mint egy férfira, elmondása szerint. Illetve én sem éreztettem vele hogy Nő! Ennek ellenére maradt volna velem, de én 1,5 év után véget vetettem neki, mert ennyi idő sem volt elég hogy ne gondoljak a dologra mit tett, főleg úgy hogy 2 gyerekes anya.

Persze én bevallom valóban nem tudtam már rá úgy tekinteni mint egy kívánatos nőre. Elhiszem hogy ez vezetett a megcsaláshoz.

Viszont nekem is megvolt az okom rá hogy miért:

Gyerekes maradt még 30 évesen is.

Rettentően lusta volt, házimunka sehogysem ment neki, házunk lassan úgy nézett ki mintha a gyűjtögetők című tv műsort nálunk forgatnák. (persze mikor tudtam rendet raktam de napi 12 óra munka mellett, illetve hétvégén is dolgoztam különben úszik a hiteles ház.... )

Nárcisztikus viselkedési formákat mutatott.

Facebook és telefon nyomkodáson kívül nem sok mindent csinált.

Ja és borzasztóan elhízott, nem betegségből adódóan, hanem mert zabált.


Nem önigazolásként írtam ezeket most le, nyilván ha tönkremegy egy kapcsolat ahoz két fél kell. Én is hibás vagyok. Szerintem ha elgondolkozol magadban megtalálod azt amiért félrement a feleséged.

De ha csak az egyik fél tesz valamit azért hogy változások legyenek a kapcsolatban, a másik meg csak a száját jártatja de érdemben nem tesz semmit akkor az nem fog működni. Jobb különmenni. Én éveket adtam neki hogy összeszedje magát mielőtt megcsalt ugye, aztán az ő viselkedése hatására már valóban nem tekintettem rá Nőként! De ki tette volna a helyemben? Ki szeretne, imádna egy olyat aki lusta trehány nemtörődöm....?


Nyilván akivel megcsalt annak csak a könnyen jött szex kellett.... Aztán a srácot tovább nem érdekelte.... Persze erre aztán rájött az exem, belátta, de mondtam neki késő bánat.

2017. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szeret téged és ragaszkodik hozzád, de vágyik a fellángolásra, vonzalomra, tehát kémiára és hormonokra.

Természétes, hogy ezt csak új emberrel élheti meg. Én a szükségletekben gondolkodom, és szerintem aszerint elérhető a kielégültség párkapcsolaton belül is, és nem kellene kimozdulni belőle, de az irtó nagy munka mindkét fél részéről. Egyszerűbb félremenni, ez tény.

2017. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 éve derült ki, hogy a feleségem félrement. Én megbocsájtottam, de soha nem tudtam ugyanúgy megbízni benne. Egy világ tört millió darabra és hiába raktuk össze, soha nem lett ép és eredeti.
2017. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!