Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők, számotokra ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, számotokra ez már megcsalás lenne, ha a párotok csinálná?

Figyelt kérdés
Egy haver barátnő fogdosása részegen, flörtölés, utalgatások, bújás? De csók vagy több nem történt és nem is történne.
2017. máj. 16. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, de nem örülnék neki, egyértelmű a helyzet.
2017. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem venném megcsalásnak viszont igen is zavarna.S megingana a páromba való bizalom.


Ne fogdossa,és bujjom máshoz.

2017. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egészséges kapcsolatba ezek nem férnek bele.

Az, hogy valaki részeg egyáltalán nem jogosítja fel arra, hogy fogdosson valakit, flörtölgessen stb. Ott már nincs rendben valami.

2017. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Sajnos megerősített abban, hogy ha még konkrét megcsalás annyira nem is történt, akkor is a másik számára nagyon rosszul esne és oda lenne talán a bizalom.
2017. máj. 16. 19:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne...gondolkozz!
2017. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nem feltétlen megcsalásnak nevezném, csak undorító dolognak. Nagyon nem lenne szimpi, ha a párom tenne ilyet.
2017. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás nem a testnedvcserénél kezdődik. Az már a vége, az oda vezető út is a megcsalás része: a flörtölés, tapizás. Elég baj, hogy sokan ennyire lazán értelmezik a hűtlenség fogalmát. Ha már nekilódultak nehezebb megállni, és hol van a határ? A nyakba puszi belefér a nyelves csók már nem? A tapizás mehet de a spriccelés már megcsalás?


Minden szexuális indíttatású cselekedet megcsalás, ha van párom. Még a szemezés is. Ami a másik számára fájdalmat okoz vagy megalázva érzi tőle magát, az mind nem fér bele egy kapcsolatba.

2017. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lehet bennem van a hiba, de ez nekem már igen is sok lenne, nem gondolkodnék egy percig sem, ha részeg volt ha nem.
2017. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is!

Igen, szerintem is talán az számít megcsalásnak, ami az adott kapcsolatban annak számít. Van, akinél csók, van, akinél már csak a szándék is.

2017. máj. 17. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!