Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek csak szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BethanyChurch kérdése:

Szerintetek csak szeretőnek akar megint?

Figyelt kérdés

Volt egy párom . Nagyon jól elvoltunk.heti 5x találkoztunk. Hétvégén elutazott munka miatt mindig. Mondta hogy befejezi ezt a hétvégi mu nkát végleg és mi lenne ha összeköltöznénk ?


Majd a következő hétvégén megláttam , mint kiderűlt a mennyasszonyával.


Keresett meg utána egy párszor . Írt . Letiltottam számot változtattam . Nem érdekelt a magyarázat.


Eltelt egy év.

Közben hozza költözött a csaja . És most születik meg a közös gyerekük.


Pár hónapja meg üzente egy közös ismerössel keressem meg . Sokat agyaltam rajta tegnap felhívtam . Összefutottunk .


Bocsánatot kért , élete legnagyobb hibáját követte el akkor.Elsírta magát hogy mennyire szeret.mindennapos vita téma vagyok otthon náluk. És hogy véletlen csúszott be a gyerek.bebiztosititta magat a csaj.


Szerintetek csak megint szeretőnek akar ? Nagyon szerettem de nem tudok hinni neki . Ha adnék is neki egy esélyt . Csak ugy hogy csak en vagyok. De akkor meg szakitsak szet egy csaladot ? :(



2017. máj. 25. 14:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom a nőgyógyász egy ideje letiltotta a csajt a szexről, aztán te lehetnél a pótluk. Aztán ha véget ért a gyerekágyas időszak, mész a levesbe.

Ne áltasd magad.

2017. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kellett volna szembe rohognod, sarkon fordulni es jo babazast kivanni neki. Ez egy senki. Egy hazug, egoista pocs, aki meg mindig abban a hitben van, hogy O beteheti akarhova. Ezert keresett meg, nem masert. En nem tudom megerteni mit eszel rajta, atvert, tulajdonkeppen megcsalt es a tudtod nelkul szereto is lettel. Ha ez meg nem lett volna eleg, elvette a not es mar apuka is. Grat, elotte biztos hagymat is vagott, hogy meg jobb legyen az alakitasa.

Ha van egy kis meltosagod es eszed, messze elkerulod. Maskepp boldogtalan leszel es orok harmadik.

2017. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom , ugye nem akarod ezt a msszlagot elhinni?


Nem fogsz te családot szetszakitani, esze ágában sincs osszekpltozni veled.

2017. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !! elszállt a köd !
2017. máj. 25. 16:58
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes! Nehez lesz, de elotted az elet. Egy szep napon talalkozol majd azzal a ferfival, aki meg fog teged becsulni. Aki befog mutatni a csaladjanak es a baratainak, aki elvesz felesegul es akitol majd gyermeket varhatsz. Sokkal szebb lesz ez, mint egy olyan ember mellett sinylodni, aki megse probalja belekepzelni magat a helyzetebe, hanem tovabb zaklat, azok utan amit tett.
2017. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

A férfiak mind ilyen gerinctelen férgek.

És,hogy nem vetted észre,hogy nős??!

2017. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves vagy :) teljes mértékben igazatok van .ezeket a doldokat én is így láttam ,csak tegnap megborúlt valami .

Elgyengűltem .

2017. máj. 25. 17:14
 18/23 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy csak hétvégente volt vele .
2017. máj. 25. 17:15
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Köpd be szépen az asszonykának.
2017. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%
Még mindig ezen a "És hogy véletlen csúszott be a gyerek." mondaton röhögök. Nem vagyok egy grállovag. A hűség szobrát sem rólam fogják megmintázni. Ismerem a csajok lelkivilágát, így viszonylag könnyen szerzek szeretőt, ha nagy ritkán éppen arra vágyom. De ez még nekem is hihetetlen, hogy ezt beveszi valaki.
2017. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!