Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek csak szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BethanyChurch kérdése:

Szerintetek csak szeretőnek akar megint?

Figyelt kérdés

Volt egy párom . Nagyon jól elvoltunk.heti 5x találkoztunk. Hétvégén elutazott munka miatt mindig. Mondta hogy befejezi ezt a hétvégi mu nkát végleg és mi lenne ha összeköltöznénk ?


Majd a következő hétvégén megláttam , mint kiderűlt a mennyasszonyával.


Keresett meg utána egy párszor . Írt . Letiltottam számot változtattam . Nem érdekelt a magyarázat.


Eltelt egy év.

Közben hozza költözött a csaja . És most születik meg a közös gyerekük.


Pár hónapja meg üzente egy közös ismerössel keressem meg . Sokat agyaltam rajta tegnap felhívtam . Összefutottunk .


Bocsánatot kért , élete legnagyobb hibáját követte el akkor.Elsírta magát hogy mennyire szeret.mindennapos vita téma vagyok otthon náluk. És hogy véletlen csúszott be a gyerek.bebiztosititta magat a csaj.


Szerintetek csak megint szeretőnek akar ? Nagyon szerettem de nem tudok hinni neki . Ha adnék is neki egy esélyt . Csak ugy hogy csak en vagyok. De akkor meg szakitsak szet egy csaladot ? :(



2017. máj. 25. 14:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

Minden férfi ugyanolyan csak a nevük más.

Mindig ugyanazzal a kamu dumával állnak elő.

2017. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi idióta féreg a pasi. Te meg hülye vagy hogy felvetted vele újra a kapcsolatot. De nem csodálkozok manapság ez megszokott.
2017. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Majdnem minden hibát lehet korrigálni. Az ő esetnében ez úgy volna, hogy nem neked, hanem a gyereke anyjának mondaná, hogy ez volt élete legnagyobb hibája, ezért elhagyja őket. A gyerekről meg gondoskodik, ahogy tud.

AZUTÁN keresne téged, hogy próbáljátok együtt.

2017. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!