Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért én vagyok a rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Párom elment iszogatni kicsit a haverjaival.

Ma józanon bevallotta, hogy csókolózott egy lotyóval.

Elnézem neki, megbocsátottam mivel meglehetősen illuminált állapotban volt.

Azonban, amikor meg akart csókolni mondtam neki, hogy előbb mosson fogat. Majd utána megcsókolhat. Nem sértésnek szántam de nem volt gusztusom ezek utána megcsókolni.

Most meg van sértődve. Ő van megsértődve??? Mire fel? Nem nekem kellene?



2017. máj. 25. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki.
2017. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én is meg lennék sértődve, ha a lábtörlőm visszaszólna, hogy előbb mossam mega cipőm.
2017. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Tehát elment inni, hazaert, kijozanodott, bevallotta, azóta fogat nem mosott, és megakart csókolni.

Oké :D

2017. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3#

Részeg embert se nagyon van kedvem csókolgatni.

2017. máj. 25. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Látom ezen az oldalon a cinizmus felfogása komoly problémákba ütközik.


De akkor lefordítom gyakoris értelmi szintre a válaszom: Nem te vagy a rossz, a barátod nagyon nem tisztel és/vagy te vagy elképesztően meghunyázkodó. Kivéve persze, ha előre le van tisztázva, hogy szabad az út mindkettőtöknek flörtölés, kavarás terén.

2017. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem a részegség nem elfogadható ok egy ilyen dologra. Megtette egyszer, meg fogja még egyszer...

Kidobnám, nem fogmosást kérnék tőle.

2017. máj. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező egy nagyon jó asszony, ha tényleg megbocsát :)

Ez a fogmosós kérés pedig igenis jogos! És azért győződj meg róla, hogy a kedves párod tényleg megbánta-e, mert ha igen, és csak egyszeri eset, akkor további sok boldogságot :)

2017. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Részegen lesmárolt valami olcsó cigányprostit. (meg még ki tudja mi történt) Aztán irány haza. Te pedig csak annyit mondasz mosson fogat. :DDD Istenem mennyire szolgalelkű megalkuvó birka vagy.... meg is érdemled. Ott abban a pillanatban b@.sztam volna ki mint macskát sz@.rni.
2017. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem dícsértem meg,értetlen népség. -.-"
2017. máj. 26. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!