Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy laza szeretői kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza szeretői kapcsolatba nektek beleférne a közös nyaralás?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam, hogy a nyári szabadság alatt nem találkozom a szeretőmmel, de ő meg akarná oldani, hogy együtt töltsünk pár napot. Korábban egyszer azt mondta, hogy nyugodtan legyen más férfi is az életemben, mert ez közöttünk csak laza kapcsolat (mivel neki családja van). Én szingli vagyok és nincs más kapcsolatom, mert monogám típus vagyok, de a kijelentésének azzal a részével maximálisan egyet tudtam érteni, hogy köztünk csak laza kapcsolat van. Ebből kiindulva nekem nem fér bele, hogy együtt nyaraljunk. Szerintetek jogosan nem tetszik neki, hogy én nem terveztem vele?
2017. máj. 25. 23:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz jogosságról beszélni bármelyikőtök részéről, ha ez egy megcsalás. Lényegében, az fér bele nektek, amit csak akartok.
2017. máj. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális segédeszköz vagy.

Min csodálkozol?

Úgy gondolta, ha ő fütyül, te ugrasz... ennyi.

2017. máj. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Tényleg betegek a nők...
2017. máj. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

EQ nulla.. neked meg a pasidnak is. Ebből kiindulva, teljesen mindegy hogy belefér-e vagy sem, mert ti már átléptétek bőven azt a határt, amikor még két jó érzésű emberről beszélünk. Nektek bármi belefér.

Sose olvastam vagy hallottam ilyen szenvtelen megnyilvánulást még arról, hogy valaki szeretőt tart. A többi nőnek legalább van bűntudata, hogy családos emberrel kezd, neked egy fikarcnyi sincs.

Hová süllyed a világ?

2017. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

# 14

Sehova nem süllyed a világ, amíg ember volt, van és lesz a földön, mindig lesznek alattomos, szemét emberek. Ez így volt mindig is.


A kérdésre a válaszom, nekem is volt laza kapcsolatom (szintén egyedülálló emberrel), de el sem tudtam volna képzelni, hogy együtt elmenjünk nyaralni. Ha neked ez nem fekszik, akkor mond meg neki.

2017. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolatba nem fér bele, de egy tartós szeretői viszonyba simán. Az mindig érdekes kérdéseket vet fel, amikor a szeretői viszony egyik szereplője szingli...ez nem szokott sokáig jól működni.
2017. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kommentjeid alapján nem akarod...érthető ez is, de az ellenkezője sem lepne meg. Ha így gondolod, ne menj vele nyaralni, de egy szexkapcsolatba ( ami szerintem nem helyes amúgy, főleg a felesége miatt), beleférhetne.
2017. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akár el is mehetsz vele, de szerintem sem fér bele egy ilyen nyaralás egy laza kapcsolatba.
2017. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Felőlem mindenki azt csinál, amit akar csak annyit kérek a sorstól, hogy én soha ne járjak úgy mint ennek a "férfinak" a felesége. Ennél megalázóbb dolgot kevésbé tudok elképzelni.

Az, hogy téged (is) dug az szemétség...na de, hogy nyaralni akar vinni az már egyenesen pofátlanság. Nincsenek rá szavak. Ahelyett, hogy a családját vinné nyaralni. Ők meg lehet otthon punnyadnak majd az év hátralevő részében....amíg az a senkiházi...áhhh

Úristen nem is írok többet mert abból nem sül ki semmi jó.

2017. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#15 és? Akkor hagyjuk így a dolgot? Rendben van ez, nem számít, mindenki dobja le az erkölcseit, minek az már? Egyébként de, sokkal többet romlott a világ, amióta az emberek az internetet is mindenre használják, csak arra nem amiért kitalálták, vagyis inkább amiért a köznépnek átadta a katonaság. Lehet, hogy nem kellett volna.


Amúgy ez csak egy kifejezés, ami gondoltam tökéletesen ideillik.

Mindegy, tök felesleges erre a kérdésre is írni, mert a legtöbb ember teljesen lazán kezeli ezt a szeretőtartást, a megcsalást, csak megint felhúzni jöttem ide magam...

2017. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!