Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párcserés csaj megkeresett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párcserés csaj megkeresett, hogy legyen viszonyunk kettesben, titokban. Szóljak a barátjának róla? Te akarnád tudni?

Figyelt kérdés

A neten találtunk párt párcserés szexre és ők eljöttek hozzánk múlt hétvégén egy éjszakára és itt voltak másfél napot. Közben sokat szexeltünk, végig meztelenkedtünk, a lányok leszbiztek is és buliztunk, jókat dumáltunk végig itthon.


Bejött mindenki mindenkinek. Tetszett a lány, mert külsőre a barátnőm ellentéte: Barátnőm nagyon magas, vékony, kis mellű, hosszú sötétbarna hajú. Ez a lány pedig alacsony, átlagos-formás alkatú, nagy mellű, szőke hosszú hajú. (Amúgy mindketten nagyon csinosak)

Abban maradtunk, hogy még a későbbiekben (pár hónapos távon) találkozhatunk újra így négyesben, csak akkor majd ők hívnak meg magukhoz.


Na és írt a lány privátban nekem nem rég, hogy ő benne lenne abban, hogy összefussunk ketten titokban a jövő héten és akár találkozzunk így rendszeresebben is, a többieknek nem kell tudnia róla. Nem akarom megcsalni a barátnőm. Szóljak erről a lány barátjának? Jó arcnak ismertem meg a srácot és rosszul esik tudni hogy a barátnője suttyomban(=titokban) megcsalná.


29/F


2017. máj. 27. 21:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

lehet a braátja írta a nevében.


Én - a részletek ismerete nélkül - azt mondanám, hogy a korábbi módon lehetséges a találkozás. Azaz 4esben, vagy ha akar átjöhet 3. -nak, de akkor erről tudjon mind a 4 fél.

2017. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kérdező,azt írtad hogy ezzel a párral minden jó volt,és a csaj is tökéletesen bejött. Nem biztos hogy könnyen találnál egy ugyan ilyen minden szempontból megfelelő párt.Engem,főleg ha tudnék is róla,és ennyire közvetlen a kapcsolat,lehet hogy nem zavarna ha egyszer-egyszer kettesben is lennél a barátnőmmel.
2017. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Sokféle verzió lehet.

Mondjuk hogy a pasija meg írt a párodnak hogy titokban.

Lehet nem egy erkölcs szerint van a két páros.


Párod mit szólna hozzá? Miért nem vele beszélnéd meg elsőre? Te ismered ő belemenne abba hogy a lánnyal külön is találkozz?


Ha csak a kivitelezés érdekel, akkor párszor még négyesben, aztán találkozni külön a lánnyal először beszélni vele kávézóba hogy hogyan is gondolja...

Még mindig dönthetsz bárhogy.


Alapesetben ha a játékszabályokat felrugja valaki akkor az megcsalás, és most a játékszabályok a nyílt négyesről szólnak.

2017. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Írtam a srácnak hogy sajnálom és elküldtem print screenelve mindent amit a barátnője írt nekem arról, hogy szexeljünk kettesben.
2017. máj. 28. 11:56
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most valahol nagyon áll a bál.

A szomszédban a fiatal pár nagyon veszekszik már pár órája, nem lehet ők azok? :)

2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%
Címeres luzer vagy, kérdező :D
2017. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
58%
Én nem gondolom, hogy korrekt voltál. Az korrekt, hogy te nem ezt akarod, és ezt megmondtad neki, de az ő kapcsolatukat minek tönkre tenni? Elég lett volna nem találkozni velük többet és kész. De most még tönkre tetted az ő kapcsolatukat is. Gratulálok.
2017. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

A srác megköszönte. Már nincs kiírva hogy face-en kapcsolatban lennének.


27: A srác megköszönte.


Én is szeretném, ha fordított esetben erről beszámolna nekem valaki. Te abban vagy inkább, hogy nyugodtan szexeljen mással a párod addig, amíg titokban csinálja? Mondd ha igen, nem ítéllek el

2017. máj. 28. 16:20
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jol dontottel kerdezo. Ez a kapcsolat mar korabban tonkre ment, csak most derult ki.
2017. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi ellene vagyolunk az ilyesminek

Kerdesre valaszolva helyesen dontottel. Hiszen belegondolva ha en benne lennek ilyenben, azt varnam el hogy itt is oszintek legyunk egymashoz, te megtetted ezt a lepest, a baratnodnek is meseld el hogy egyenes maradtal. legyetek egyutt sokaig! :)

2017. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!