Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te elhinnéd ezt a magyarázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elhinnéd ezt a magyarázatot, vagy ez mindenképp megcsalás?

Figyelt kérdés
Sajnos az történt, hogy lent az utcán láttam ahogy anyám egy férfival kézenfogva sétált, nem mertem odamenni meg amúgy is nagyon gáz volt mert egy egy barátommal voltam és ő is látta, utána elmondam neki, hogy láttam amire az volt válasza, hogy féltékennyé akartak tenni valakit, tehát eljátszották, hogy járnak. Ti elhénnetek ezt ? Ha lenne valakije apám mellett akkor azt csak nem itt a ház körül intézné, annyiban hagyjam ezt a dolgot ?
2017. jún. 1. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá sansz, hogy megcsalja apud.
2017. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a házi orvos volt, és nem a kezét fogta anyukádnak, hanem a csuklóját. Így mérte a pulzusát.

Hát persze, hogy megcsalás!!!

2017. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hiszi el ezt.
2017. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kézfogás nem az, viszont elég gyenge magyarázat. Inkább amiatt aggódnék ami esetlegesen előtte vagy utána volt. A hapsi megkérhetett volna ugyan erre egy nem házas nőt is.

30/f

2017. jún. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
anyám tyúk, avagy az ember tragédia
2017. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!