Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hogy reagál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reagál egy hűtlen férfi a gyanúsításra?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny típus vagyok, mert az első barátom nagyon sokszor megcsalt, de csak utólag tudtam meg.

A mostani barátomnak volt egy barátnője (akivel állítólag nem járt és nem is szerette, de a csaj oda volt érte) akit megcsalt (ezt ő mesélte, nem mástól tudom). Azt mondja engem sose csalna meg, mert engem szeret, azt a lányt sose vette komolyan, csak a lány akaszkodott rá.

Én sajnos gyakran gyanúsítom azzal hogy megcsal. Ő higgadtan elmondja, hogy nem csal meg, mert szeret és nem tudna utána a szemembe nézni. Azt mondta esküszik hogy amióta ismer a jobbkezén kívül senkivel nem volt szexuális kapcsolata csak velem.

Nem tudom, hogy joggal gyanakodom-e vagy tényleg én vagyok betegesen féltékeny.

A facebookjából sose lép ki, előttem szokott chatelni. A telefonját se zárja, tehát nem rejteget semmit, de engem nagyon zavar hogy azt a régi csaját megcsalta. Mindig azt gondolom akkor biztos engem is


2017. jún. 8. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben levágnám a jobb kezét, hogy azzal se csalhasson meg soha többé a szemét disznója!
2017. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Azt nem tudom, de a te pasid elobb-utobb ugy fog reagalni, hogy ajtot mutat neked. Megjegyzem teljesen jogosan. Tudod, ki akarna egy ilyen agyremben elni, amit te krealsz.
2017. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 AchromaticSmarties ***** válasza:
6%
Amúgy... amíg nem hoz haza valamilyen nemi betegséget és nem hanyagol el téged, beléd szerelmes, addig nem mindegy, hogy másba is beletolja-e a hőmérőt? Az ember nem monogámiára lett kitalálva.
2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha titkolni valója lenne, azt észre vennéd, dugdosná a fb-ot a telefonját, eljárna, és még neki állna feljebb ha esetleg meggyanúsítanád. Szerintem valahogy próbálj javítani az önbecsüléseden és ne vádold ezzel folyamatosan, ha nincs rá különösebb okod. Szerintem ő nem csal meg téged. Bízz benne egészen addig, amíg nem viselkedik gyanúsan. Most viszont nincs okod rá hogy ne bízz benne.

33/N

2017. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Sosem fogom megérteni, hogy emberek miért teszik ki magukat ilyennek, miért nincs bennük annyi önszeretet, hogy azt mondják: én egy értékes ember vagyok, szeretem magam, jobbat érdemlek ennél, nekem is jár a boldogság, és nem hagyom, hogy egy másik ember ezt tegye velem, mert ő is csak ember. Előbb-utóbb jönni fog egy olyan férfi, aki mellett boldog leszek. Ehelyett képes vagy magadat marcangolni, semmibe venni, és mérgezni ilyen sz...rságokkal. Legyen már önbecsülésed, mert ez nagyon kiábrándító. Nézz magadra egy kicsit madártávlatból...vonzó vagy szerinted ezzel a viselkedéssel, görcsösséggel? Tedd magad rendbe először, és utána kezdj egy egészséges kapcsolatot.


26 N

2017. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Tagad.
2017. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki követ el hibákat. Érthető, hogy aggódsz, hogy újra megteszi, de szerintem ez már elég paranoiás viselkedés. Felesleges folyton gyanusítani, ha egyszer semmi olyat nem csinál, amivel okot adna a gyanakvásra. Ezzel tényleg azt éred csak el, hogy a végén neki lesz elege amiért nem bízol meg benne. Másfelől ha makulátlan előélete lenne akkor is előfordulhat, hogy éppen téged csal meg először. Elmondta mi volt, hagyja hogy megnézd a telefonját meg a facebookjat, nekem ebből inkább az jön le hogy próbál őszinte és nyílt lenni veled.
2017. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Gyanúsítgasd még, tedd csak pokollá az életét, aztán meg veregesd hátba magad amikor kivág, mint azt a bizonyos macskát - nyugi, csak idő kérdése, nemsokára elmúlik a rózsaszín köd és marhára meg fogja unni, senki nem tűri el ezt a végtelenségig. Az exed szemétségét a mostani párodra ráhúzni ritka aljas és gusztustalan dolog, nem értem egyáltalán mi a francnak kellett neked új párkapcsolat, amíg nem léptél tól a régi sérelmeiden. Igazából te még azt is megérdemelnéd, hogy megcsaljon a viselkedésed miatt.
2017. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a hozzáállásodat a barátod szerintem nem sokáig fogja tűrni.Szerintem
2017. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez beteges, ha nem hagyod abba ki fog rakni tök jogosan, a francnak kell a hiszti.
2017. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!