Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hogy reagál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reagál egy hűtlen férfi a gyanúsításra?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny típus vagyok, mert az első barátom nagyon sokszor megcsalt, de csak utólag tudtam meg.

A mostani barátomnak volt egy barátnője (akivel állítólag nem járt és nem is szerette, de a csaj oda volt érte) akit megcsalt (ezt ő mesélte, nem mástól tudom). Azt mondja engem sose csalna meg, mert engem szeret, azt a lányt sose vette komolyan, csak a lány akaszkodott rá.

Én sajnos gyakran gyanúsítom azzal hogy megcsal. Ő higgadtan elmondja, hogy nem csal meg, mert szeret és nem tudna utána a szemembe nézni. Azt mondta esküszik hogy amióta ismer a jobbkezén kívül senkivel nem volt szexuális kapcsolata csak velem.

Nem tudom, hogy joggal gyanakodom-e vagy tényleg én vagyok betegesen féltékeny.

A facebookjából sose lép ki, előttem szokott chatelni. A telefonját se zárja, tehát nem rejteget semmit, de engem nagyon zavar hogy azt a régi csaját megcsalta. Mindig azt gondolom akkor biztos engem is


2017. jún. 8. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Ahromatic: Amíg nem hoz haza nemi betegséget... Tehát, akkor azt meg kell várni? És csak utána gyanúsítgatni? Vagy hogy?
2017. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%

TAGAD!!!


Ha már be akarta volna vallani, megtette volna....

Viszont meg kell különböztetni a valódi tagadást, mikor ártatlan, és mikor hazudik...ami nem könnyű..

2017. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem fogd vissza magad, mert ezt te fogod elcseszni..


SEMMI konkrét jele nincs ( a leírásod alapján), hogy megcsalna..

Sőt, ezt írod:

1.

"A facebookjából sose lép ki, előttem szokott chatelni. A telefonját se zárja, tehát nem rejteget semmit"

- akinek vaj van a füle mögött, az még a fürdőbe, wc-re is viszi a telefonját, lezárja, hogy véletlenül se nyúlj hozzá, sőt, le is fordítja esetleg ha elöl van..

Ha pedig nagyon rezeg a léc, még ő vádol meg téged megsértődve dühösen, hogy miért gyanusítod, nem bízol benne? etc etc



2.

"A mostani barátomnak volt egy barátnője (akivel állítólag nem járt és nem is szerette, de a csaj oda volt érte) akit megcsalt (ezt ő mesélte, nem mástól tudom). Azt mondja engem sose csalna meg, mert engem szeret, azt a lányt sose vette komolyan, csak a lány akaszkodott rá. "


- Ez meg a másik nagy hiba, amit lekövethetsz, ilyet NE csinálj:

a pasi őszinte volt veled, szóval inkább rohadtul értékeld, hogy ezt elmondta neked..

(Ráadásul nem volt szerelmes, aminek a vége az volt, hogy megcsalta, de tudod a körülményeket is? Lehet utána elmondta a csajnak egyből, vagy azonnal szakított vele, mert belátta, hogy ennek nincs értelme.. Persze szar dolog, de ez van)



Ha így fogod folytatni, saját magad fogod lerombolni a kapcsolatodat, de arra is készülj fel, hogy magad miatt fog a jövőben hazudni neked, bármilyen apróságról. Ugyanis rohadt idegesítő, amikor a párod nem bízik benned, betegesen féltékeny mindenre és mindenkire, és hisztizel állandóan mindenen. Szóval hagyd abba ezt a viselkedést minél előbb.

26N

2017. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem rejteget semmit, akkor nincs min pörögnöd! Hidd el, ha vaj van a füle mögött azt észre fogod venni! Meg fog változni a viselkedése és dugdosni fogja a telefonját, gépének képernyőjét előled.
2017. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Az a nagy helyzet, hogy hiába facebookozik előtted, meg hiába nem zárja le a telefonját, ez semmit nem jelent! Írom ezt neked, meg az összes többi válaszolónak akik erre hivatkozva állítják hogy biztos nem csal, mert nem dugdossa a telòt...stb..

Az én férjem se dugdosta a telefont, sőt amikor elment otthonról is előttem hagyta. A facebookja állandóan be volt lépve, aztán kiderült hogy van egy másik telefonja is ami csak azért volt mert azon tartottak a szeretőjével a kapcsolatot...

Ez a 21.század, mindenki naiv aki azt hiszi nem csalja a párja csak mert mindenhova tudja a jelszavat...stb.

2017. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elég beteg vagy...

Ez is mit jelent?

" (akivel állítólag nem járt és nem is szerette, de a csaj oda volt érte) akit megcsalt" - hogy a tökbe csalok meg valakit akit nem szeretek, ezért nem is járok vele :O


A másik folyamatos gyanúsítgatása nem része a párkapcsolatnak, okosabb volna, ha mellőznéd.

2017. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!