Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve elkövetett bűnre fény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve elkövetett bűnre fény fog derűlni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 11éve vagyok együtt a párommal akit nagyon szeretek. Külföldön dolgozott de már végleg itthon van, akkoriban nagyon nem volt jó a kapcsolatunk. Sajnos félre léptem amit nagyon bánok azóta is de ő ezt nem tudja. 7hónapos kismama vagyok és párom november óta dolgozik az új munkahelyén de váltani akar mert ott 70ezerrel több fizetést kapna. De ott dolgozik az a férfi akivel megtörtént a dolog. Ráadásul 2-3 hétig tartott. Tudja a párom hogy ismerem, mert közölte is hogy xyal járhatna. Én nem szeretnék lebukni de ő a meló váltáson gondolkodik. Mit tegyek? Mondjam el? Pont most mikor a felhők felett járunk?? Ezzel mindent elrontanék
2017. jún. 14. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezen akkor kellett volna töprengeni, amikor epp raktad szet a labadat a masik faszinak... jobban jarsz (bar a te fajtad arra ugyse kepes), ha elmondod az igazat, mert ha mastol tudja meg, annak lesz a legrosszabb vege.
2017. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó vége lehet, hogy nem lesz, de nem feltétlen dicsekszik el ez az xy a dologról. Az őszinteséggel van a legkevesebb dolog, a hazugságot fenn kell tartani.

30/f

2017. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Tedd azt amit mások szoktak. Hárítsd rá a felelősséget.


Példamondatok:


"Nem törődtél velem eleget"

"Nem éreztem magam nőnek" (Ez a "vadászösztön" férfihárítás női megfelelője)

2017. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Te jó ég! Gyönyörű sztori, imádlak! Köszönöm neked, hogy ezt leírtad!

Te magad egy személyben reprezentálod a társadalmi keresztmetszetet és a házasságok valóságát, esszenciális mértékben tömörítetted nekem a lényegét. Példa értékű történet, rettenetesen korrekt, tű pontos rajza ez a mai korszellemnek.

Még egyszer köszönöm.

2017. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A legrosszabb ***** válasza:
1%
Elkövettél egy igen csúnya dolgot a múltban, és még gyáva is vagy, hogy fel merd vállalni. Tipikus nő. Kicsit nehezebben gurul a kapcsolat, és azonnal félrekettyint. Nem mintha a többi nő nem rendelkezne hasonló attitűddel, amint magukra vannak hagyva egy kis időre...
2017. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor gondolkoznatok amikor kene, de akkor mindnek , legyen az nő vagy férfi csak a szexen jar az esze.

Ha úgy gondolod hogy meg tudna, mond el neki ha nem akkor hagyd , ne háborgatsd a múltat.

Bár ha szólsz neki , tudni fogja hogy miért csak most mondod el.

Csak egy kérdés de mindenkihez szólna, egyesekben miért nincs tartás az ilyenekhez mint ez?!

2017. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja várjál. Két éve elkövetett bűn....3 év és elévül.

30/f

2017. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Elárultad. Sírva, térden állva, megalázkodva esedezz a bocsánatáért. A legrosszabb eset, hogy egyedül fogod felnevelni azt a kölyköt. Ne most legyen benned női tartás és büszkeség, mert azt akkor eldobtad.

Hason csúszva valld meg töredelmesen a bűnödet és rendeld alá magad az ítéletének. Ha megajándékoz a kegyelmével, akkor lesztek újra azonos szinten.

2017. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Vagy elmondod, vagy nem, te döntöd el. Ha két évig bírtad, akkor szerintem menni fog még 10 évig, hiszen ha jól látom, csak azért aggódsz, hogy most közel került a lebukás. Ha a másik faszi nem köp (márpedig nem akar nagy pofon kisgazdája lenni), akkor nem fog kiderülni. Kérdés, hogy te megbirkózol-e a lelkiismereteddel vagy sem, igaz a leírásod alapján most sem az szólalt meg. Szerintem nem fogja jól viselni, pláne ha rájön, miért is MOST mondod el, nem korábban...


Amúgy a legszomorúbb az egészben, hogy nem a te eseted az egyetlen ilyen, ahol a férfi külföldön próbálja összekalapálni a házra meg életre valót, asszonykája meg unalomból hempereg mással.

2017. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Engem megcsalt a volt férjem,nagyon megalázva, elárulva éreztem magam.El is váltam.

Talán furcsa lesz, de azt tanácsolom, ne mondd el.Amit nem tud az ember az nem fáj.

Annak a pasinak meg miért lenne érdeke, hogy elmondja?!

2017. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!