Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve elkövetett bűnre fény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve elkövetett bűnre fény fog derűlni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 11éve vagyok együtt a párommal akit nagyon szeretek. Külföldön dolgozott de már végleg itthon van, akkoriban nagyon nem volt jó a kapcsolatunk. Sajnos félre léptem amit nagyon bánok azóta is de ő ezt nem tudja. 7hónapos kismama vagyok és párom november óta dolgozik az új munkahelyén de váltani akar mert ott 70ezerrel több fizetést kapna. De ott dolgozik az a férfi akivel megtörtént a dolog. Ráadásul 2-3 hétig tartott. Tudja a párom hogy ismerem, mert közölte is hogy xyal járhatna. Én nem szeretnék lebukni de ő a meló váltáson gondolkodik. Mit tegyek? Mondjam el? Pont most mikor a felhők felett járunk?? Ezzel mindent elrontanék
2017. jún. 14. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Én most nem firtatnám az erkölcsösségedet, mert nem... Azt megteszik itt sokan mások helyettem. Kicsit túlzás is.

Nem ez volt a kérdés.

Az én kérdésem, hogy tud-e róla más? Kiderülhet ez harmadik fél részéről is esetleg? Vannak bizonyítékai a pasasnak?


Én nem mondanám el, hiszen nem biztos még, hogy odamegy dolgozni és igen, elég ciki ezt most benyögni, pont amikor lerí, hogy "inkább tőlem tudja meg, mint tőle" alapon voltál ilyen őszinte.

Akármennyire erkölcstelen, ha lebuktat a pasas, de tudom, hogy nincs bizonyítéka, sem ember, aki megerősíteni a sztoriját én gerinctelenül tagadnék a helyedben. Ez az első lehetőség.

A második az, amit valaki már írt. Meghunyászkodsz, elmondod, hogy megtört a terhességed és felhozta benned a múltat a felemlegetett név. Emlékszik-e a kapcsolatotoknak arra a rossz szakaszára. Sajnos az a helyzet, hogy akkoriban félreléptél. Zokogás, könyörgés, lábcsók, majd hátsó nyalás, ha megbocsát!

A harmadik lehetőség pedig az, hogyha jóban vagy a harmadik féllel, akkor leülsz vele egy kávé mellé és elmondod neki, hogy az a helyzet, hogy a párod ahhoz a céghez menne dolgozni, ahova ő. Nem volt szép, amit tettél annak idején vele, de várandós vagy, 11 éve együtt vagytok, értse meg, hogy neked mellette a helyed és könyörögj neki, hogy ígérje meg, hogy megtartja a titkotokat!

Ha ők ketten jóban vannak, akkor az ő érdeke is a titoktartás. Ebben az esetben már csak attól félnék, hogy egy részeges céges vacsorán kotyogja ki azt, amit nem kellene.

2017. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon gyorsan keresd fel a harmadik felet és mondd el neki mi van. Hátha megsajnál és titkolózni fog ő is.


Viszont simán zsarolhat téged ezzel akármikor a jövőben..


Á nem is tudom.


Nem mondanék semmit.


Tudja a 3. Is hogy volt férjed, mikor lefeküdtél vele gondolom. Szerintem nem fogja felhozni.


Lapíts és sunnyogj, én ezt tenném. Akárkitől is tudja meg a férjed, fel fog merülni benne a szakítás.


Ha hazudtál, mondhatod neki, hogy nem akartad, hogy neki is fájjon, mert olyan boldogok voltatok.


Ha te mondod el, az őszinteségeddel mentheted magad..


Igazából szerintem ebből válás lesz.

2017. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem hogy ezt elmondaná, nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet... Valszeg ha odamegy a férjed dolgozni, ő maga fog megkeresni.
2017. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Minden kiderül előbb vagy utóbb
2017. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el,jobb nem bolygatni,igazi férfi nem beszél ki,tartja a száját
2017. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd el! Most nagyon jó a kapcsolatotok és lehet az is marad sokáig. (az állandóságban én nem hiszek. Mindenki változik és a körülmények is.) Szerintem beszélj a 3. féllel. Remélhetőleg rendes és nem akarja felforgatni az életedet. Maradjon a kettőtök titka.
2017. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 14-es rosszul gondolod, hogy a megcsalások mindig kiderülnek. Nem. Sokszor évtizedes titkos kapcsolatok is titokban maradnak.
2017. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!