Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az, amit soha nem bocsátaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit soha nem bocsátanál meg a férjednek, úgy értem kaland belefér, vagy szerető is, ha megtudnád?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha én hűséges vagyok elvárom a másiktól is.Bárminemű megcsalás a másik megalázása.Persze vannak olyanok akik együtt élnek a hűtlennel, mert vagy a látszat miatt mutatni kell kifelé hogy jól vannak, vagy anyagilag próbálja a férfi úgymond ellensúlyozni azt amit tett, már ha kiderül.Akkor inkább váljon el, éljen a férfi egyedül és élje a kis kalandor életét, de ne nyomorítsa meg annak a nőnek az életét akivel addig együtt élt.De azt végképp nem tudom megérteni, hogy miért van valaki olyan férfival aki már többször megcsalta és mindig kiderül.Ezek után hogy lehet még valakit mindig szeretni? Sehogy.Itt már nincs szeretet.Itt már csak érdek van meg látszatházasság.
2017. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!