Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem vagy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem vagy a szeretőm válasszam?

Figyelt kérdés

Családos és házas vagyok. Van 2 kislányom.

A szeretőm másfél éve van meg. Állandóan szexelnêk vele, de csak heti pár alkalom jut munka után.

Együtt dolgozunk és egész nap majd megőrülök vele. Próbáltam már szakítani, de ez sosem sikerült végleg.

A férjemnel kihűlt a kapcsolat. Se szex, se szerelem.

De mégsem tudok elválni, pedig akkor a szeretőmmel lehetnék mindíg.

Nyaralni fogunk a nyáron és sok közös programunk van, de olyan jó lenne már nem titokban. A férjem egy nagyon jó ember. Nem tudom ezt neki elmondani. De valami végleges megoldás kéne, hisz ez így nem mehet. Nem tudom mit tegyek.


2017. jún. 22. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azert az durva hogy a szeretoddel mar nyaralgatni mesz. Szerintem mondd el a ferjednek hogy kihult a kapcsolat es valj el tole. Igy felesleges egyutt lenni.
2017. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Bence_ ***** válasza:
100%

Férjed is érzi, hogy rossz ez a kapcsolat.

Beszélj vele.

Akkor kellett volna lépni amikor rá eszméltél, hogy rossz a kapcsolatod.

2017. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugrás lenne a semmibe. Be vagy tojva, hogy faképnél hagy mind a kettő. Eszem a zuzád. Akkor válsz el amikor akarsz. Miért nem lep meg, hogy az, hogy a gyerekeid előtt buksz le egy cseppet sem zavar?

30/f

2017. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok az emberek miatt mennek tönkre. Hamajd mindig a szeretőddel leszel, akkor az is unalmas lesz és kihül, aztán mindketten csalni fogjátok a másikat, mert ilyenek vagytok.
2017. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk eloszor keresd meg a gerinced.

Nem ertem az embereket, hogy minek elnek egy alhazassagban. Gondolom a ferjed sem maganak veri.

Valjatok el, ennek semmi ertelme. Egyedul a gyerekeket lehet sajnalni...

2017. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a férjedet alázod, úgy, hogy nrm is tudja...bár azt sem értem, hogy őt nem zavarja a zéró szex, stb...szóval vállald fel a dolgot, ez így nem korrekt, és vagy válj el, vagy végleg dobod a szeretőt...
2017. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább a kötelet válaszd.
2017. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy rib*anc aki nem tud dönteni. Nézz fel, köpj egyet, majd állj alá. Szánalmasan gyáva vagy. Mond meg a férjednek, hogy már nem szereted, válj el és legyél a szeretőddel. Ja, és növessz gerincet.
2017. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Válassz engem és akkor majd elénekeljük, hogy "hárman párban". Jól van öreg, ne haragudj, semmi gáz. https://www.youtube.com/watch?v=cVLIT95jtUc
2017. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem válj el, mert egyikőtök sem ezt érdemli.
2017. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!