Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem vagy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem vagy a szeretőm válasszam?

Figyelt kérdés

Családos és házas vagyok. Van 2 kislányom.

A szeretőm másfél éve van meg. Állandóan szexelnêk vele, de csak heti pár alkalom jut munka után.

Együtt dolgozunk és egész nap majd megőrülök vele. Próbáltam már szakítani, de ez sosem sikerült végleg.

A férjemnel kihűlt a kapcsolat. Se szex, se szerelem.

De mégsem tudok elválni, pedig akkor a szeretőmmel lehetnék mindíg.

Nyaralni fogunk a nyáron és sok közös programunk van, de olyan jó lenne már nem titokban. A férjem egy nagyon jó ember. Nem tudom ezt neki elmondani. De valami végleges megoldás kéne, hisz ez így nem mehet. Nem tudom mit tegyek.


2017. jún. 22. 08:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez komolyan kérdés?

Meg kéne beszélned a férjeddel és békében elválni.

Szerinted neki és a gyerekeknek nem tűnik fel ez az egész? Saját magadat és a családodat csapod be így.

Egyszer biztosan szeretted a férjed , ennyit megérdemel, hogy ne alázd tovább.És hogy ő is meg tudja találni a boldogságot.Amíg veled van, addig nem fogja tudni, ha nem olyan gerinctelen, mint te,hogy félremegy nyugodt szívvel.

2017. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én egyet értek a 7-es válaszolóval :D
2017. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jesszus még nyaralni is mennek. 😂

A férj meg otthon gürizik a gyerekekkel.

Helyetted szégyellem magam, pedig én is nő vagyok!

2017. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha nem troll kérdés megkérdezem, hogy a szeretőd élne veled a 2 gyerekkel erről volt már szó?

Mert általában az már problémát szokott jelenteni...

2017. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen ő a gyerekeimmel is elfogadna. Szeret engem.

De a férjem nem engedné őket velem élni

2017. jún. 23. 21:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben. Mivel férfi életének értelme a nő, a nőé a gyerek, ezért maradj vele. Nem lesz jó, de legalább rossz lesz. Ha meg néha a másikkal akarsz lenni, én nem tiltom. Nehéz dolog.
2017. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ahha! Az összes magadféle ordas rin.yó ezt picsogja, hogy hú de jó ember a férje. Egy undorító féreg vagy! A kötelet válaszd. Remélem a férjed talál nálad jobbat...mondjuk nem lesz nehez dolga...
2017. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Az vegye meg neki a kötelet, aki mindenben tökéletes.
2017. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor én megveszem neki.
2017. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem a tied. :-)
2017. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!