Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordulhat, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy ilyen esetben a választott nő jól jön ki, vagy őt is faképnél hagyják?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akinek van barátnője/párja, már több éve, beleszeret egy nőbe a kapcsolatuk 2. événél , természetesen a párja háta mögött, elhagyja a nőt ezért a másik nőért, de már amikor megbizonyosodott benne, hogy a a másik nő, már tárt karokkal fogadja, mikor kilép a kapcsolatból, előfordulhat az, hogy a választott nő, majd nem jár úgy ahogy az előző évek múltán?

Ugyanis szerintem az ilyen férfi jellem gyenge, nem annyira hétköznapi átszeretgetni másba szerintem, és akivel ez egyszer előfordul, előfordul többször is.


Ismertek eseteket, ahol jó pár év után, úgy tűnik jól döntöttek, és az új nővel/ vagy ha férfi, akkor férfivel, már jól megvoltak , nem voltak kibúvók ?

Mit gondoltok?


2017. jún. 22. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Legtöbbször az ilyen "kiugró kapcsolat" hamar véget ér. Nincs benne a bújkálás izgalma, a tiltott gyümölcs édessége. Kinyírják a hétköznapok.

Az ezt követő kapcsolat akár tartós is lehet.

De a kiugrós csak nagyon ritkán, talán tízből egy éli túl.

2017. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

En ismerek egy part, ott mind a ket fel a hazassagat rugta fel. Nekik bejott, sok eve egyutt vannak es nagy a szerelem.

De ritka az ilyen

2017. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak, egy ismerős ilyen szituba van
2017. jún. 22. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Én meg pont fordítva látom.

Mert milyen nő lehet az, aki képes egy családos embert rávenni arra, hogy őmiatta hagyja ott a feleségét és a gyerekeit??!

Azután amikor megkaparintotta győzedelmesen az áhított férfit -és egyúttal szétdúlta annak a családját- egyszerűen továbblép és keres egy újabb elcsábítható áldozatot.

2017. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ilyen is van bizony ám, és cudar helyzet.

Itt szerencsésebb a dolog, valószínű elszakadnak úgy egymástól, hogy pár hónapig a nőnek ez rossz lehet, aztán tovább lép, nincs gyerek, házasság, és nagyon fiatalok ők még .

2017. jún. 22. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a szerelem kontrollálhatatlan érzelem, és simán kialakulhat akkor is, ha vki nem akarja (pl. munkatársak, és érintkezniük kell naponta).

Ha megcsalás is volt benne, akkor lehet aggódnia a nőnek, akiért elhagyták a másikat, de ha nem volt, akkor sztem nem jellemgyenge a férfi, csak talált olyat, akivel még jobban megvolt, mint az elsővel, és ez még nem jelenti azt, hogy biztos el fogja hagyni 2 év múlva.

2017. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
4-es, te egy nagyon rosszindulatú ember vagy. De mindenki magából indul ki.
2017. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

6: ez a "nem lehet kontrollálni az érzelmeket" valahogy mindig csak a házas emberekre érvényes.

Ha kiderül ismerkedés során, hogy a pasi csóró, vagy munkanélküli, valahogy mégis sikerül tudatosan kiszeretni belőle a többségnek. ;)

És nőként ez a meglátásom.

2017. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. jún. 23. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Aki a környezetemben így járt ( megcsalt feleség), a volt férjek nem azzal a nővel vannak már, akivel csaltak.

A saját példám: a volt férjem megcsalta az első feleségét ( évekig úgy tudtam,mert nekem azt mondta, hogy a felesége csalta meg őt), alig 2 év múlva vége lett a nagy szerelemnek.Aztán jöttem én a második feleség.Nemrég váltunk el, azért, mert megcsalt, lelépett a nővel.

Egyetértek Kérdező, az ilyen ember jellemgyenge, problémamegoldása nulla.Ahogy utána még bántottak, gúnyolódtak a fájdalmamon, remélem, nem tart sokáig a nagy szerelem.Nekem elégtétel lenne.

2017. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!