Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éve találkozunk, szexelünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve találkozunk, szexelünk, majdnem együtt élünk egy lánnyal, akinek van barátja, de külföldön él, most kiment hozzá 2 hónapra, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

23 F vagyok, ő 25L. A helyzet elég bonyolult, 2016 közepén ment ki a srác, én pedig kicsivel ezelőtt ismertem meg a lányt. Teljesen egymásra találtunk, a hobbink, érdeklődési körünk, életszemléletünk, stilusunk/természetünk teljesen egyezik, ő olyan mint én csak lány verzióban. Ezt ő is hasonlóan látta, és februárban elmentünk közösen bulizni, akkor pedig nála aludtam, és mostanáig(5 hónap együtt töltött idő) minden hétvégén együtt voltunk több napot, szerintem ez nem sima megcsalás/szerető cucc, hanem több. Minden közel tökéletes volt. A helyzet elején figyelmeztetett, hogy van barátja, de nagyon kedvel és igy alakultak a dolgok. Amikor nála voltam többször telefonált a barátjával amit eleinte megértettem, de amint kezdtem beleszeretni, egyre jobban zavart, és próbáltam ösztönözni a döntésre/válsztásra, de azt mondja nem tudja mi legyen. 2 héttel ezelőtt kapott születésnapjára egy ajándék repülőjegyet a szüleitől(akik abban a hitben vannak, hogy a barátjával minden ok-akivel 5 éve együtt van- és menjen ki a nyáron hozzá). Nem akarta vissza utasitani, és most ki is ment hozzá. Tisztáztuk, hogy dönteni fog és elmondja neki a történteket kint, de csak a haza út előtt, hogy addig "feltünés nelkül" tudjunk beszélni, látom rajta, hogy ő se tudja mit akar, azt mondja, hogy szeret(ezt először a kiutazás előtt mondta, és szerintem őszintén), de ő is hiányzik neki. Folyamatosan beszélünk(emailben, napi 6-7 üzenet, ez nekem elég kevés, de próbálok megértő lenni, és nem tudom hogy azért ir keveset mert jól érzi magát vagy mert nincs ideje) még most is amikor kint van, irja, hogy hiányzok neki stb. Elég nehéz helyzet, mivel eszméletlenül szerelmes vagyok, szeptemberig kellene kibirnom a reményekdést, csak benne van a pakliban, hogy pofára esek és őt választja. Szerintetek mitévő legyek? Reménykedjek vagy? Nem tudom, hogy a távkapcsolatból fakadó hiány miatt jöttem én, vagy mert a kapcsolata rossz volt, vagy mert velem minden működött, vagy mind 3 egyszerre, fogalmam sincs.

A srác nem fog hazajönni MO-ra, a lánynak még 1 éve van az egyetemből itthon, ha hazajön Szeptemberben(Most június van). Ha őt szeretné gondolom elmondaná nekem, teljesen emésztem magam, hogy most is mit csinálhatnak miről beszélhetnek, mi történik, 2 hónapot igy kibirni nehéz lesz, de a lány csodálatos és megérné...akár hogy is megcsalással indult, szerintem ha ennyire megtaláljuk a másikat, akkor érthető a helyzet...ah. help



2017. jún. 23. 06:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondja nem tudja mi legyen."

Lefordítom neked, jó? Kell neki a kinti faszija is meg te is, de lehetőleg mindkettőtökből csak a pozitívumok. A külföldön dolgozó pasas gondolom jól el van eresztve anyagilag, ha már kinn húzza az igát, te meg itt voltál kéznél unaloműzőnek, kefélőpartnernek, felelősség nélkül.

Gondolj bele, hogy ha a kinti barátját ilyen könnyű szívvel megcsalta, veled sem tesz kivételt.

2017. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
hát van gerinc mindkettőtökben.. (ja nincs )
2017. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogja elmondani neki.... :) palimadár vagy barátom.
2017. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A pénz nem hiszem hogy nyomós érv lenne, én is jól állok ilyen téren, talán jobban is... bármit megtehetünk amit akarunk. a kihasználás esetleg, főleg úgy, hogy viszonylag hires vagyok, több tizezres rajongó táborom van a hobbim miatt, aféle internetes show. Ez is benne lehet, de mindig mondta, hogy őt ez nem érdekli és valóban ennek megfelelően viselkedett, amikor előnye lehetett volna (feltünés szereplés stb) sosem használta ki/kért olyanra amiből jól jöhetett volna ki. Lehet, hogy naiv vagyok, de valahol minimális rációt látok benne, jöttem én akivel jobb minden, de mondta, hogy az idő sokat jelent és ezért nem vált még, mindenesetre kiderül hamarosan. Ja és a srác nézi folyamatosan a lány facebookját(ő van benne, ezért is kell emailben/viberen beszélnünk), több dolgom is van hogy bebizonyitsam a történteket, ezt a lány is tudja, ha nem mondja el neki amig kint van akkor én fogom.
2017. jún. 23. 14:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Sztem nem szerelmes a párjába ha eltudtad csábitani ő meg hagyta magát !Ha a palijával marad akkor csak azt tudom mondani hogy csak megszokasbol van vele meg van az életében egy biztos pont !Az lehet hogy érez iràntad vmit de közel sem biztos hogy szerelmes beléd vagy csak f#sz hiànya volt és te kéznél voltàl !
2017. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, tökmindegy, hogy szerelmes-e a pasijába vagy sem, ha vele marad mégis. A kérdező nem megy vele sokra.


Itt a fontos az, hogy a lánynak döntenie kell. Nem nyár végén, hanem most. Fel kell fognia, h nem játszhat kedve szerint két másik ember érzelmeivel hónapokig.


33n

2017. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És hogy vegyem rá a döntésre? Kicsit hátrányból indulok, mert ha emailben leirom neki hogy döntsön, mivel a repülőjegye szeptember 11-re szól hazafelé, elég kellemetnelnül jöhetek ki a helyzetből, lehet azt mondja hogy ugyis ott kell addig maradnia és akkor nem beszélünk=rip
2017. jún. 23. 17:47
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vedd rá? Nem kell rávenni sehogy. Megírod neki, hogy ebből neked eleged van, válasszon, vagy részedről ennyi volt. Bár szerintem azzal, hogy kiment 2 hónapra a pasijához, már választott is.


Ha nem beszél veled ezek után, akkor ennyi volt, a másik kell neki, nem olyan bonyolult ez.

2017. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett veletek? Most találtam rá véletlenül erre a kérdésre, érdekel a téma, ha nem titok.
2017. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Különben a véleményem az erről a dologról, hogy ez a lány nem játszadozott veled, mert az elejétől kezdve megmondta, hogy van barátja.

Tőled pedig elég getziség volt, hogy azt tervezted, ha a lány nem mondja el, hogy kapcsolata volt egy másik sráccal, akkor te fogod elmondani. Mégis miért? Elég ocsmány dolog belerondítania a másik magánéletébe, milyen jogon tennéd ezt?

Most írhatod, hogy a lány volt a szemét, mert megcsalta a párját, de ez mégsem ugyanaz, mert amiről nem tudunk, az nem fáj. Illetve ez bocsánatos bűn, hiszen nem volt jelen a barátja az életében, ilyenkor megengedhető a szex másokkal. Lehet, hogy a barátjának is volt kint nője.


Mindenesetre kettőtök közül azt fogja választani, vagy már választott is talán? amelyikőtöknek komolyabb tervei vannak vele. 25 éves, lehet, hogy hamarosan gyereket akar már, te csak 23 vagy valószínűleg még eszedbe se jut ilyesmi. Ha a kinti barátja idősebb nála, netán 30 körül van, vagy el is múlt ennyi, érettebb is ennélfogva, akkor nincs sok esélyed.

2017. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!