Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhidegültem a férjemtől, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültem a férjemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, férjem 43 éves. 7 éve ismerjük egymást, közös gyermekünk 4 éves lesz. Házasságban 2 éve élünk.


Kívülről egy minta családnak tűnünk, mindenki boldog, mindenki mosolyog, miközben...


A probléma ott kezdődik, hogy az évek alatt elhidegültünk egymástól. Havonta kb. 1-2 alkalommal vagyunk együtt, de volt olyan, hogy 2 havonta 1-2 alkalom.


Egyszerűen nálam elmúlt a vágy. Emberileg ő egy nagyon jó ember, nincs vele semmi gond. Remek apja a kislányunknak, felelősségteljes munkája van. Viszont ha választanom kéne, hogy aludjak egy jót vagy szexeljek, hm inkább az alvást választom!


Szoktunk erről beszélni, tehát nem dugjuk homokba a fejünket. Ő azt mondja nekem kellene változni, tehát nekem kell agyban átállítani valamit és akkor jön a vágy. Hát nem tudom tényleg ennyi lenne? De ha egyszer nem tudom az agyamat megerőszakolni akkor mi legyen? Ő viszont már nem kezdeményez mert elutasítást kap, tehát ördögi kör.


A probléma innen indul. Sajnos a férjem felé már nem érzek vágyat de más férfi iránt igen.

Néhány hete levelezek egy férfival, vele mindenről tudok beszélni, erős bizalom van közöttünk. Próbál segíteni nekünk, tehát ő nem kéri hogy lépjek ki a házasságomból. 1 alkalommal találkoztunk már, nem történt semmi, de nem tudom meddig tudom ezt megállni.


Eddig úgy tűnhet, hogy egy jó barátot találtam magamnak, de annál több. A chateléseink rendre szexchat-be torkollanak.


Nem vagyok prűd tehát kimondom: ilyenkor magamhoz nyúlok és nagyon élvezem.


Én sosem csaltam még meg egyik kapcsolatomat sem, akkor inkább kiléptem. De most azért már nem ugrálhatok felelőtlenül hiszen házasok vagyunk és van egy gyermekünk. Össze vagyok zavarodva nagyon.


Noha nem csaltam (még) meg fizikálisan a férjemet de mégis bűnösnek és árulónak érzem magam.

Köszönöm a segítő válaszokat!



2017. jún. 24. 12:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a szituáció. Mi csak a gyerek miatt húztuk az időt, aztán megismerkedtem valakivel, akihez elég erőteljesen vonzódtam. Otthagytam őt, mert nem akartam megcsalni fizikailag, ha már érzelmileg sikerült. Külön élünk már jópár hónapja, de nagyon hiányzik, mint barát/lelkitárs. A másik férfivel azóta is szexkapcsolatban vagyok, de csak ennyi van köztünk.

Nem tudom, hogy jól döntöttem e. Lehet, ha nem törődünk bele a nihil kapcsolatunkba, akkor még ma is boldogok lennénk.

2017. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Elvált 32-es pasiként: Én a pasi oldalát ismerem a dolognak. Exem ugyan így volt, ő feladta.

Annyit tegyetek meg, hogy kitaláltok valami játékot.

Feladatokkal, amit végre kell hajtani. A feladatokat találjátok ki. Olyat, ami tűzbe hoz titeket.

Ha téged felizgat pl. h a férjed egy mini törölközőben készíti el a reggelit, alsó nélkül, akkor az legyen. Ő meg rájátszhat, h jajj, a legfelső polcon van a cukor.. szóval bármi. Meg lehet egy extra feladat is, h pl. 10 másodpercig izgatni kell, de nem tovább...szóval valamit...de sok más egyéb is lehet, szextől függetlenül, ami megnevettet, boldoggá tesz titeket. Pl. minden szombat este valami privát kettes program. Elég pár óra. Ami mindkettőtöket (főleg téged) érdekel. Ezáltal megjöhet a kedved. A chat partnered meg lyukra megy, ne legyél hülye... A találkozás már sztem is ultra gáz.

2017. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%

2-es vagyok.



Sejtettem, hogy írni fogják, hogy hogy mentsd meg a házasságod. :)

De volt itt 1-2 ember aki továbblátott ezen a felszínességen és őszintén leírta, amit már én is:

nincs értelme, mert te lélekben már máshol jársz.


Az írásodból látszik, hogy téged csak a megszokás köt a férjedhez és más semmi. Abszolut nem érzek semmiféle rossz érzés tőled pl azért, hogy egy vadidegen pasassal elmentél kávézgatni, akivel mellesleg szexchatelsz is. Ha te ezt nem érzed gáznak, az már leég beszédes, hogy mennyire akarod is tulajdonképpen rendbehozni a házasságod.


Gondolom, ha éreznéd a "haver" részéről, hogy zöldpálya meg hasonlók, gondolkodás nélkül feladnád, arra hivatkozva, hogy a férjedet már nem szerted. Csak azért óvatos vagy, mert érzed, hogy talán ez a pasas nem hosszútávon gondolkodik. De ez bármikor változhat, mert ahogy kiteregetted a magánügyeket, hogy mi a problémátok, úgy ez is csak idő kérdése lenne, hogy végül a férfi "meggyőzzön" arról: "nem bűn amit teszel, mert te is nő vagy és szükséged van erre." :) :(


Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nincs olyan, ami valamilyen formában nem döccen meg főleg 10-20 év után (és itt nem a megcsalás bármilyen formájára gondolok)...


... de ahogy írta valaki : akarat kell hozzá, hogy ne elfussunk valaki mással kávézni meg masztizni dugiba.... Normális esetben, ha tényleg valaki menteni akarja a kapcsolatát eszébe sem jutna addig elmenni, hogy szexchateljen (magához is nyúljon egy másik férfi hatására) meg hogy még találkozzon is vele! :(

Ez részemről, hogy személyessé vált ilyen szinten az ismerettség már bőven túl van a normális " csak chatelgetek valakivel, mert unatkozok" határon. Hiába hangsúlyozod, hogy MÉG nem csaltad meg a férjed fizikálisan. Ezzel a "MÉG" szóval csak azt jelezted, hogy részedről igazából csak idő kérdése.



Próbálhatod itt menteni és sminkelni a dolgokat, de ez részemről akkoris kuka lenne már.

Továbbra is azt tanácsolom, hogy kényszerből ne maradj együtt a férjeddel, inkább azt, ha tényleg annyira szereted, mint ahogy állítod, engedd el, ne vágd át, ne csald meg még ilyen formában sem, ahogy most teszed...

2017. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Valamit ne hagyjunk figyelmen kívül. A női libidóban nagy szerepet játszanak az érzelmek. Konkrétan a szerelem. Azt pedig nem véletlenül tartja a néphit, hogy a házasság első nagy vízválasztója 7 év elteltével érkezik el. 7 év kell állítólag a sejtállományunk lecserélődéséhez, így 7 év alatt az utolsó sejtünk is lecserélődött, amelyik még "emlékezett" arra a nagyszerű érzésre. Ezt nem lett volna szabad hagyni. A szerelem fenntartható, de azért bizony tenni kell. Napi szinten ápolni a kapcsolatot, odafigyelni a másikra, igyekezni, hogy azonos irányban változzunk. Mindkét félnek tenni kell ezért, és nincs hátra dőlés, nincs lazsa!

Szerintem nincs még veszve minden, csak a fene nagy jólét, a biztonság érezteti ezt veletek. Kezdjetek bele valami közös projektbe. Házfelújítás, költözés, akármi, amitől újra előjön az egymásra utaltság magasztos érzése, amitől újra teljes pompájában láthatjátok a társatokat.

Amit pedig az új "barátodról" írtak, hibátlan okfejtés. Nem segíteni akar ő, hanem megdugni. Játssza a grállovagot, a jószándékú úriembert, aki lám, mindent megtesz, mielőtt leimádkozza rólad a bugyit.

58F

2017. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az új párod egy részeges és erőszakos disznó lesz, aki korbáccsal fog verni. Nem tudhatod előre, ez a levelezésből nem látszik.

Lakva ismeri meg egymást az ember.


Pont ilyen a feleségem, mint amilyennek magadat leírtad.

Elhidegültünk egymástól.

Nagy a dilemma bennem is, hogy mit tegyek? Félrelépjek-e, vagy elváljak?

Csak a gyerekek miatt nem léptem még.

2017. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy elhidegültetek meg stb, de azért ne állítsuk már ezt úgy be, mintha attól még nem közönséges megcsalás lenne amit csináltok! Ez szimpla megcsalás, persze mindig lehet okokat, meg indokokat adni neki, de attól még az a szitu, hogy megcsaljátok a párotokat. Szerintem megérdemelnétek, hogy a párotok is felszedjen egy szeretőt és úgy visszakapnátok legalább ezt.
2017. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Birom a kritikat, nem az bant hogy kritikat kapok de gyakorlatilag itt mar keresztre vagyok feszitve. Mi lett volna ha azt irom hogy 2 naponta mas-mas ferfival csalom meg a ferjemet??


Tanacsot szerettem volna kérni.

Nem varok zold utatba a levelezopartneremtol, nem szeretnek elvalni.

Szeretnem megmenteni a hazassagomat de sajnos 7 év után megtorpantunk kissé. Ez olyan felfoghatatlan?

Nagy remenyekkel varjuk a parterapiat, nyitottak vagyunk ra mindketten.

Szeretem a ferjemet, remek apa, felelossegteljesen gondolkodik, egyre tobbet beszelgetunk mar es ahogy irtam jo vele a szex (ujra). Kezd olyan lenni mint kapcsolatunk elejen.

Ezen szeretnenk javitani hogy a vagy ne levelezopartner hatasara jojjon nalam hanem csak úgy.

Vagy a maszturbalast tartjak egyesek itt akkora bűnnek?

2017. jún. 25. 19:44
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha a férjed verné ki szexchat közben egy másik nőröl fantáziálva, akkor az sem lenne bűn? Érdekes módon a férjed nem folyamodik ilyen módszerekhez mint te, pedig a számtalan elutasitás után, neki is lenne oka bőven, hogy máshol megkapja azt, amit te, nem vagy hajlandó megadni neki. Magyarul csak azért "beszélgetsz" a "barátoddal", hogy megkivánd a férjed. Vajon hogyan érintené, ha ezt tudná? Ő MINDEN energiáját a házasságotok rendbehozására forditja, mig te, egy szerinted nem bűnös szexchatbe ölsz felesleges energiákat. Amúgy nem a válásra utaltunk a zöld lámpával, hanem a szexre, amit ő alig győz kivárni.
2017. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha pároddal sem vagy őszinte, akkor hogy lennél képes őszinte lenni a terapeutával? Hiszen azt a problémát szeretnéd megoldani, hogy ne csak akkor jöjjön meg a vágy, amikor szexchatelsz a "barátoddal". Hogyan akarsz erről beszélni?
2017. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sminkeld csak tovább.. nem probléma :)

Gondolom, ha a férjed csinálná ugyanezt akkor máris más megvilágításba tenné az egészet és te lennél szegény nő, akit a szemét férje átver és megaláz.

Nőként mondom (!) : az ilyen fajta "házasság megmentés" álságos, mert míg kacsingatsz a félrelépéssel (amit gondolatban már kb 100x megtettél,) addíg azt színleled, hogy ez csakis azért van és ha valóban megtörténik,csak azért lesz, mert meg akarod menteni a házasságodat.

Szánalmas.

Ja, és ez nem kritika, hanem tény. Sajna ez van, ha fáj az igazság. Senki nem mondta, hogy az mindig szép.


2+13 voltam.

2017. jún. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!