Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhidegültem a férjemtől, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültem a férjemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, férjem 43 éves. 7 éve ismerjük egymást, közös gyermekünk 4 éves lesz. Házasságban 2 éve élünk.


Kívülről egy minta családnak tűnünk, mindenki boldog, mindenki mosolyog, miközben...


A probléma ott kezdődik, hogy az évek alatt elhidegültünk egymástól. Havonta kb. 1-2 alkalommal vagyunk együtt, de volt olyan, hogy 2 havonta 1-2 alkalom.


Egyszerűen nálam elmúlt a vágy. Emberileg ő egy nagyon jó ember, nincs vele semmi gond. Remek apja a kislányunknak, felelősségteljes munkája van. Viszont ha választanom kéne, hogy aludjak egy jót vagy szexeljek, hm inkább az alvást választom!


Szoktunk erről beszélni, tehát nem dugjuk homokba a fejünket. Ő azt mondja nekem kellene változni, tehát nekem kell agyban átállítani valamit és akkor jön a vágy. Hát nem tudom tényleg ennyi lenne? De ha egyszer nem tudom az agyamat megerőszakolni akkor mi legyen? Ő viszont már nem kezdeményez mert elutasítást kap, tehát ördögi kör.


A probléma innen indul. Sajnos a férjem felé már nem érzek vágyat de más férfi iránt igen.

Néhány hete levelezek egy férfival, vele mindenről tudok beszélni, erős bizalom van közöttünk. Próbál segíteni nekünk, tehát ő nem kéri hogy lépjek ki a házasságomból. 1 alkalommal találkoztunk már, nem történt semmi, de nem tudom meddig tudom ezt megállni.


Eddig úgy tűnhet, hogy egy jó barátot találtam magamnak, de annál több. A chateléseink rendre szexchat-be torkollanak.


Nem vagyok prűd tehát kimondom: ilyenkor magamhoz nyúlok és nagyon élvezem.


Én sosem csaltam még meg egyik kapcsolatomat sem, akkor inkább kiléptem. De most azért már nem ugrálhatok felelőtlenül hiszen házasok vagyunk és van egy gyermekünk. Össze vagyok zavarodva nagyon.


Noha nem csaltam (még) meg fizikálisan a férjemet de mégis bűnösnek és árulónak érzem magam.

Köszönöm a segítő válaszokat!



2017. jún. 24. 12:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%

ja még annyit hozzá: valóban meg akarhatod menteni a házasságod, csak meg kell nézni milyen kulcsszavakat adtál meg a kérdésed alá...

Na pá! :)


(előző voltam)

2017. jún. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én nem fogok finomkodni:


Szerinted azt a másik férfit, mi érdeklni azon kívül, ami a lábad között van?


Ha a férjed már nem szereted hagyd el. Így csak az egzisztencia miatt vagy mellette.


Ha kívülről nézed magad, akár pár évvel ezelőtti öngamadként tekintessz magadra, akkor mit látsz? Egy házas nőt, aki kisgyermekkel maga mellett erre vetemedik. Tetszik amit látsz így magad előtt?


Te is tudod, hogy csak 2 tiszta út van: Elhagyod, vagy hűségben mellette maradsz. Minden más út nem egyenes.

2017. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%
Na most le lehet pontozni, de leírom, mert okultam a saját esetünkből, ami szerencsére jól végződött. Még nem történt visszafordíthatatlan hiba a részedről. Még menthető. Ülj le a férjed elé és mondd el Neki. Ez még csak virtuálisan valósult meg ha jól értelmezem. Őszintén mondd el neki, hogy hiányzik az udvarlás, az apró bókok, az odafigyelés. Mert hiszen erre vágysz. Nem a szerelem múlt el, hanem a láng vált parázzsá. Élesszétek újra, lángoljon. Ha viszont félre fogsz lépni, megbánod. Utálni fogod magadat és a családot is elveszíted
2017. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!