Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 évesen szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen szerelmes lettem egy 21 éves lányba. Nagy baromság lenne miatta dobni a házasságomat?

Figyelt kérdés
A házasságom romlásához nem a lány vezetett, már régóta rossz a kapcsolatom a feleségemmel, voltak is bőven kitérő köreim, de nem érdekelt egy szeretőm sem. Most viszont van egy 21 éves lány, akibe hihetetlenül belezúgtam... Ő is belém. Nem tudom, hogy mit tegyek. A feleségem 43 éves, én 42, még mindkettőnk tudna új életet kezdeni... Van egy 11 és egy 6 éves lányunk. Szerintetek mit tegyek? Nem lenne nagyon naiv és barom dolog ebbe belemenni? A lány kijelentette, hogy szeret és minden, de nem hajlandó szerető maradni...
2017. júl. 6. 14:10
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
El tudom őt tartani, azzal nincs gond, tulajdonképpen most is azt teszem, csak amiatt van bennem a félelem, hogy kitudja mi lesz 3-4-5 év múlva...
2017. júl. 6. 16:46
 32/49 anonim ***** válasza:
55%
Most könyörgöm, még ha 2-3 évig is tart, nem jobb, mint poshadni a szar házasságodban?
2017. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
91%
De nem kéne egy kicsit egyedül lenni, levegőt venni? Hogy is hívják ezt, liánozás?
2017. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
89%

szerintem 3-4-5 év múlva a csajszi dobbant, és keres egy korban hozzá illő, független pasit.

21 éves kiscsaj nem fog neked hosszú távon háztartást vezetni, pótanyja lenni a 2 gyerekednek, és csendes, nyugis, 40-es nőknek való életet élni.


a bulizás, a világ felfedezése, a szerelembe esés, a sok és minőségi szex, a hódízás ennek a korosztálynak az alapeleme.


az, hogy szerelmes beléd, egy dolog.


de azért aligha hiszem, hogy fel tudná mérni, mivel járna a veled való közös élet.


hidd el, hamar rá fog unni a háziasszonykodásra, anyuciszerepre, és rád is.

2017. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy a feleséged volt e rád ilyen hatással anno. De ha közbe voltak kitérő köreid ahelyett, hogy megoldottad volna a feleségeddel közösen a házassági problémáitokat, ezen tényre csak azt tudom mondani, hogy csak a feleséged tudom sajnálni ne haragudj. Ahelyett hogy becsületesen elváltál volna az asszonytól, ehelyett a szeretőiddel aláztad le és rúgtál bele a háta mögött, a gyerekeidről nem is beszélve. Szép kis házassági fogadalom a gyerekek lelki fejlődéséről nem is beszélve. Probléma van akkor gondolod a szerető a legjobb megoldás. Letompitod magad velük aztán oké minden?

Szerintem tartsd meg a 20-as lányt hogy lecserélhesd 80 évesen ugyanezen indokból egy újabb 20-asra.

2017. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz 3-4-5 év múlva?

Nagyon optimista vagy. Jóval előbb ki fog rúgni és találni egy korban hozzáillőt.

2017. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Tanulságos kérdés, hogy nem csak te nem tudod.


De amúgy szerintem olyan tipus vagy, aki ha egy mondatban kéne leirni a nöügyeit, igy szólna:


Szerintem lépj tovább, én megyek és keresek tőled szebbet.



Tipikus csajozógép duma.


De az az igazság, hogy a szépség relativ, és amit nem mutattak neked az mindig is rejtve marad, szóval lehet találsz szebbet, de nem biztos, hogy igazabbat.

Hiszen te magad sem tudod mi tévő légy.

Ott az asszony is és a lányka, aki no ná, hogy nem akar szerető lenni. Ki akarna?

:)

De ha jól akarod megoldani a helyzetet, akkor összegyüjtöd, mik azok amik a legfontosabbak az asszony számára, a gyerekeid számára, a szeretőd számára, és a te számodra.

Utána becsületesen szépen rendet raksz a saját házad táján, úgy, hogy mindenkinek jó legyen.


Természetesen neked is.


Tök mindegy ki milyen, de ideje lenne már becsülni és tisztelni az embert.

2017. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
89%

Ha már most eltartod, ez a kiscsaj nem beléd, hanem a pénzedbe szerelmes.

Így járt a volt férjem is, most döbben rá, hogy én kitartottam mellette munkanélküliségben,a hitelei mellett is.Az új puncinak meg semmi nem elég, hajtja, mint az igáslovat.

Ha rossz a házasságod zárd le, de erre a kiscsajra én nem építenék.

2017. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
78%

>szerelmes lettem


*kanos lettem


Csak javítottam a hibát. Azért 42 évesen legyün egy icipicit érettebbek annál, mint hogy így becsapjuk magunkat :D

2017. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

"El tudom őt tartani, azzal nincs gond, tulajdonképpen most is azt teszem, csak amiatt van bennem a félelem, hogy kitudja mi lesz 3-4-5 év múlva..."


Emiatt minden okod megvan az aggódásra...eltartasz egy kislányt azért, mert hamvas puncija van.Mi lesz, ha pár év múlva bármilyen oknál fogva nem tudod ezt biztosítani?A csaj lelép, mint a szél, észbe se kapsz és volt, nincs.

A házasságod meg miért nem zártad már le, ha annyira szar, főleg, hogy folyamat félrekeféltél benne?Kényelmes volt, hogy elmondhattad magadról van egy állandó nő, akihez biztosan visszatudtál szédülni a sok szerető mellől?Ennyire kapcsolatfüggő vagy?Mire jó ez az önbecsapás, meg a feleséged átverése?Nincs tököd?Csak valami odanőtt, oszt' jól van?42 évesen ennyi észt...a határozottságod meg egyenlő a mínusszal.Szégyen.A helyedben nem 20 éves lányokon gondolkodnék, hanem azon, hogy lettem ilyen elcseszett lény.

2017. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!