Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 évesen szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen szerelmes lettem egy 21 éves lányba. Nagy baromság lenne miatta dobni a házasságomat?

Figyelt kérdés
A házasságom romlásához nem a lány vezetett, már régóta rossz a kapcsolatom a feleségemmel, voltak is bőven kitérő köreim, de nem érdekelt egy szeretőm sem. Most viszont van egy 21 éves lány, akibe hihetetlenül belezúgtam... Ő is belém. Nem tudom, hogy mit tegyek. A feleségem 43 éves, én 42, még mindkettőnk tudna új életet kezdeni... Van egy 11 és egy 6 éves lányunk. Szerintetek mit tegyek? Nem lenne nagyon naiv és barom dolog ebbe belemenni? A lány kijelentette, hogy szeret és minden, de nem hajlandó szerető maradni...
2017. júl. 6. 14:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
64%
Nagy baromság lenne, úgy ahogy mondod! Gondolkodj, ám szerelmesen nehéz lehet józan döntést hozni....
2017. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem a házasságnak már így is úgy is mindegy. De ha csak objektíven nézed, olyan hú de sokat én azért nem remélnék ettől a kapcsolattól. Egy izgis idősebb pasi vagy, valószínűleg kezdetben majd szenvedélyes meg szexis lesz, aztán a 21 éves lányt pofán vágja a valóság, hogy van két gyerek is, meg örökké ott maradó exfeleség a gyerekek miatt (remélem nem úgy gondoltad, hogy a házassággal együtt a gyerekeidet is kukázod). Utána rájön, hogy hát jó jó, ez egyetem alatt még jó meg belefér, de utána kéne egy férj, meg saját porontyok, akiknek lehetőleg az apa ne rögtön a nagyapa legyen. És hoppá, hát véget is ért... Ha menetközben mégiscsak lesz.rtad a gyerekeidet, akkor öreg fejjel meg aztán senki nem fog gondoskodni rólad, és olyan kvara egyedül leszel, hogy már fáj.


Szal ha ez neked megér pár évnyi dugást egy fiatal csajjal, akkor hajrá. Ellenkező esetben egy kicsit átgondolnám a dolgot. A csajtól függetlenül a házasságot is.

2017. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
67%
Na az még a jobbik eset, ha nemcsak a farkad szerelmes.Ne aggódj, ez is elmúlik.
2017. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nagyon gáz, minden szempontból. Szerintem is a válás lenne a legtisztességesebb, de ezzel a lánnyal nem terveznék hosszú távra.
2017. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
27%

Hm...Hány évesen vetted feleségül a gyerekeid anyját, illetve 21 éves korod után hány nagy szerelmed volt?


Én csak a nagy korkülönbség miatt gondolom azt, hogy ez a dolog nem lenne olyan nagyon tartós a lánnyal, így naív dolog lenne azt várni, hogy majd egy tartós második házasság lesz belőle.

Ha a helyedben lennék valszeg maradnék a házasságban és maradnának a kitérő körök szépen diszkréten.


31F

2017. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%
Vidd a kölyköket meg a kiscsajt azvasszonyt meg passzold át nekem.
2017. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a házasságod. Nem értem mi a kérdés.
2017. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
93%
Ez lesz a két szék között a padló...
2017. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Baromság, görénység és hiábavalóság.

30/f

2017. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 Bence_ ***** válasza:
100%

Te életed!

Új kapcsolatnak pont te lehetsz a gátja.

Hiányzik a képességed arra, hogy rendbe tartsd az életed, kapcsolatod.

Ha rossz a jelenlegi akkor javítsd meg zárd le. Te a könnyebb utat kerested, többször is. Ebbe az újba ott lennél férfi ként, olyan ember emberként aki vállalja magát?

2017. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!