Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes a gyerek miatt esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a gyerek miatt esélyt adnom neki?

Figyelt kérdés
Párom lebukott, hogy 2 fiatal lányt szédített, írogatott nekik. Az egyikkel találkozott is, állítólaf sex nem volt, de nem tudom elhigyjem-e. Van egy 3éves gyerekünk, szeretném, ha családban nőne fel, de nem tudom megéri-e esélyt adnom, mert jelenleg nem tudok megbízni benne.
2017. júl. 11. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azzal nyilván nincs a kérdezőnek dolga, nem róla szegénységi bizonyítvány.

30/f

2017. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

"mert jelenleg nem tudok megbízni benne."

Nem ezért. Ez te benned lévő dolog, nem külvilágban.

Azért folytasd vele, vagy ne, mert megértette, tudatosan kell irányítani gondolatait s újra kapcsolatot csinálni ebből. Értelmetlen lenne nem ezt akarnia.


" de nem tudom megéri-e esélyt adnom"

Ha vágyja fejlődést, igen. Ha nem, nem.


"Van egy 3éves gyerekünk, szeretném, ha családban nőne fel"

Akkor miért mutatnál neki hamis valóságot, ahol nincs igaz család, boldogság?


Írj rám s segítek, beszélek vele.

2017. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
"állítólaf sex nem volt, de nem tudom elhigyjem-e. Van egy 3éves gyerekünk, szeretném, ha családban nőne fel" Nem tudod, hogy elhidd-e? De azért a gyerek akkor már veszitse el a természetes családját. Rohadt kemények vagytok! (Tanácsadok is!!!!) Semmi kompromisszum, semmi ESETLEGES megbocsátás, megbeszélés. Csak keményen! Nehogy éppen ennek a gyereknek jobb legyen.
2017. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

13#

A párja fiatal pipikkel chatelget, találkozgat. Ez azért elég megalázó a kérdezőre nézve, nem gondolod?

Hülye lenne tovább tűrni.

Az ilyen "férfi" meg se áll a szexig( ha már meg nem tette ugyebár).

2017. júl. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Miután az egyikkel lebukott, a másikkal közölte, hogy vége, mert nem akarja elveszíteni a családját és azért buktatta le a csaj...ezért inogtam meg picit, mert megtehette volna, hogy a másiknak tovább irogat, ha nem köpi be a csaj úgysem nem jöttem volna rá. Talán tényleg rájött mit veszíthet, de nem tudom mi legyen, nagyon nehéz eldönteni.
2017. júl. 12. 10:35
 16/16 A kérdező kommentje:

Részemről a szex-szel nem volt gond, sosem utasítottam el és kezdeményeztem is.

Azt mondta jól esett neki, hogy bejön ilyen fiatal csajnak, de úgy nem akart semmit, de az igazat sajnos nem tudom, nem látok a fejébe.

2017. júl. 12. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!