Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a menyasszonyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonyom, akit mindennél jobban szeretek. Ráadásul terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 3 éve, nagyon szeretem őt, úgy érzem ő is engem. Bev

allotta, hogy volt egy viszonya, de nagyon bánja. Látom rajta, nem egy kamuzós lány, nem is ribizli, én vettem el a szüzességét is, és a világnézete is teljesen rendben van. Adnék neki még egy esélyt, még ha fáj is, de tudom, hogy nem teszi meg többször. De kiderült hogy terhes is. Nem annyira kéne gyerek, de ő szeretné megtartani, én támogatom. Azt mondja biztos az enyém, de nagyon bizonytalan vagyok, pedig hinem kéne neki. Nagyon nehéz most :( volt vki hasonló szituban?

29F


2017. júl. 12. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, nem tudom férfi szemmel nézni, de a helyedben nem venném ezt a nőt feleségül. Nem tudnám olyannal élni az életem, aki megcsalt. Nem tudnék többé bízni benne.

Elhagynám, és ha az apasági azt támasztaná alá, hogy az enyém a gyerek, fizetném a gyerektartást, igyekeznék jó apa lenni.

A nő viszont nem érdekelne többé.


Nem is értem, miért gondolod, hogy hinned kéne neki? Viszonya volt, nem botlása, ráadásul hazudott, eljátszotta a bizalmadat.

2017. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"pedig hinem kéne neki."


Miért kéne hinned valakinek, aki egyszer már megcsalt, becsapott, megalázott?

2017. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Azért több kérdésre is tudni kellene a választ.Mikor,mennyi ideig volt a viszonya,vagy csak egy-két alkalom volt? Már terhesen volt valakije?

Biztosan a tied a gyerek? Ha igen és csak egy-két alkalom volt,akkor adnék neki még egy esélyt.

2017. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy gondolod.

Nekem már nem lenne a menyasszonyom.


21/L

2017. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Várj azzal az esküvővel, ki tudja milyen fordulatok lesznek még itt.

Értem, hogy szereted, meg tán ő is, de pont jól írod: "hinnem kéne neki" - de nem megy. Arra meg nem nagyon lehet mit építeni.

2017. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne vedd feleségül, eszedbe ne jusson!!!

A baba születése után csináltass dns vizsgálatot és ha biztosan tiéd a gyermek majd akkor gondold végig, hogy miként folytatod az életed.

Ha nem a te gyereked, onnantól nincs közöd hozzájuk.

2017. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy terhesség alatt is lehet DNS-tesztet csináltatni. Hajrá!
2017. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy alakul minden? Mire jutottál?


Szerintem páran örülnénk, ha még jelentkeznél és válaszolnál par kérdésre..

2017. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!