Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, ha megcsaláson kapnátok rajta a párotokat? Egy dolog tudni, hogy megtette, és egy másik, ha éppen rajtakapjuk. Ki hogy reagálná le?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha az én házamban történne akkor a ribikéjét a hajánál fogva húznám le a farkáról és úgy meztelenül dobnám ki az utcára. Természetesen a "párom" is repülne a rüfke mellé.


Ha az ő háza lenne akkor összepakolnám a cuccom és "Adios, 'amigo'."

2017. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
valószínűleg elbőgném magam.
2017. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Sokkot kapnék és bőgnék.

Szívesen írnam hogy így meg úgy megütném őket, de szerintem csak állnék egy helyben és meg se tudnék mozdulni vagy szólalni.

2017. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tök higgadtan raknám ki mindkettejüket az ajtó elé, vagy ha nem az én lakásom lenne, csak a ribizlit aztán elbeszélgetnék kicsit a párommal, majd elhordanám mindennek és lelépnék
2017. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Állnék és kijelenteném, hogy gratulálok, ez gyönyörű volt. Majd közölném a párommal, hogy most lemegyek a kedvenc helyemre meginni egy limonádét és mire visszajövök a bőröndjeivel együtt tűnjön el innen...


Egyébként az a típus vagyok, aki képes lenne megbocsátani egy félrelépést, ha lebukik a párja. Azt viszont komolyan megalázónak tartanám, ha mindez a közös otthonunkban, a közös ágyunkban történne...

2017. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő esetben azonnal szakítás.
2017. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
En a paromnal elek, de akkor is azt csinalnam mint az elso valaszolo. Aztan pakolnek.
2017. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Biztos sokkot kapnék. Viszont nem bőgnék előttük, ha beledöglenék, akkor sem.

Én élek a párom lakásában, tehát összeszedném a cuccom, és ott hagynám. Semmiképp nem békülnék ki vele. Mivel terhes vagyok, ez az én páromtól duplán szemétség lenne, amire nincs bocsánat.

2017. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha együtt laknánk,biztos,hogy otthon kidobálnám az ablakon az összes cuccát és zárat cseréltetnék,amint elmegy otthonról.

Ha meg nem,akkor kimondom a végét és kidobálom az összes tőle kapott cuccot.

2017. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a lakásunkban történik,akkor összeszedem a cuccaimat aztán szónélkül lelépek.


Ha máshol kapom rajta a megcsaláson akkor pedig lezàrtnak tekintek mindent aztán ott hagyom a f#ba.


Gondolatban persze egészen máshogy cselekednék. Őszíntén szólva az első akit "megtàmadnék" az a csaj lenne. Minimum évekig kínoznám/kínoztatnám inkàbb. Aztán karót húznék a nemi szervébe és a szàjába pedig egy viziló pénisze landolna.


A barátomat pedig levegőnek nézném. Aztán csináljon amit akar.


19/L

2017. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!