Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor lesz minden a régi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz minden a régi?

Figyelt kérdés
Látom rengeteg megcsalás mindkét fél részéről igy én is felteszem ezt a kérdést,feleségemről derült ki hogy félrefépett nem egyszer nem kétszer de egy személyel elég hosszú időn keresztül(évekig tartó kapcs,) állitólag kibékültünk megbeszéltük,a dolgokat,de nem érzem azt az egyensulyt a kapcsolatunkban mint régen,olyan mintha több erőt fektetnék már ebbe a kapcsba mintha egy újat kezdtem volna mégsem az igazi,kicsit megbántam lehet mert ugyanolyan rossz a közérzetem meg nem igazán vagyok vele boldog,lehet csak eröltetem a dolgot,néha kifáradok mintha csak megfelelni szeretnék a körülményeknek,lehet kiábrándultam a páromból,kicsit zavarban vagyok valamikor rendezödni fog ez bennem,megint visszatérhet a kapcs,meghitsége vagy ilyen csonkának fogom már ezt érezni örökre,volt már valaki ebbe a cipőben?
2017. júl. 31. 09:40
 1/10 A kérdező kommentje:
nem a bizalom hiány a problémám mert nem érdekel kivel szexel nem akarok ezzel idegeskedni tehát nem itt a gond.
2017. júl. 31. 09:42
 2/10 A kérdező kommentje:
amit érzek inkább olyan mintha kötelességből csinálnám már ezt a kapcsolatot,vagy hogy fogalmazzak.
2017. júl. 31. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Csalódtál benne. Hacsak nem lesz amnéziád mostanában akkor bukta.
2017. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem se. Örökre ott lesz a "tüske".
2017. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már egy ideje nyüglödöm meg ugy csinálok mintha minden ok jópofit vágok mindenhez,csak kezdek belefáradni,nincs veszekedés meg hasonlók,csak nem is tudom megfogalmazni ezt.
2017. júl. 31. 10:03
 6/10 A kérdező kommentje:
az időben bizom de hány évet várjak,lehet egy új kapcsolattal többet érek
2017. júl. 31. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint egy egyszeri botlást sokkal könnyebben megbocsájtanék mint egy évekig tartó szeretői viszonyt. Ha kiderülne, akkor az lenne az utolsó beszélgetésünk. Mondjuk aki hosszan tartó viszonyt folytat az nem szokta önként bevallani, hogy félrelépett,mert az bizony tudatos és szándékos.

Egyszeri félrelépést talán elnézném, főleg ha önként bevallja és látom rajta, hogy megbánta. A második alkalommal már kitenném a szűrét.

A helyedben összeszedném magam és elválnék, ha nincs gyerek, akkor egyértelműen ez a logikus döntés.

Ha van gyerek, akkor szinte borítékolható, hogy csak 2 hetente láthatod majd őket(a magyar bírósági jogrendet ismerve), de találhatsz egy olyan partnert magad mellé, akivel harmóniában és meghitten élheted az életed.

39F

2017. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:) soha nem lesz a régi.

Húzod még egy kicsit, aztán majd rájössz...

2017. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "ősbizalom"eltünt,most görcsölsz,pózolsz,erőlködsz..nem tudsz vele felhőtlenűl önmagad lenni.Lassan itt a vége a kapcsolatotoknak,bár még húzhatod,halaszthatod de csak magadat csapod be.Meg persze a másikat is aki már alaposan átvert.

Egyébként hogy nem vetted észre a viszonyt ez nekem rejtély

2017. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ugy nem vettem észre hogy ügyesen csinálta,pl,kivett szabadnapot a melohelyen és azt az időt a szeretővel töltötte és időben hazajött,stb
2017. aug. 1. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!