Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Eltűrnétek egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Eltűrnétek egy-egy pofont néha a férjetektől annak reményében hogy majd minden a "régi" lesz? Vagy ez szakító ok?

Figyelt kérdés

3 éve élek boldog párkapcsolatban a párommal, de az utóbbi pár hónapba elcsattant jó pár erős pofon (az ő részéről inkább,de az utóbbi napokban volt hogy nem tűrtem és én is vissza ütöttem) Sajnálom ezt a helyzetet, mert eddig nagyon szerettük egymást, igazi nőnek érezhettem magam mellette, de mostmár ha valami nem tetszik neki egyből agresszív lesz. Semmi értelme arra várják hogy majd újból minden a régi lesz? Sajnos semmi reményt nem érzek már

26/N


2017. jan. 10. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakító ok. Egyértelmű.
2017. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítanék!
2017. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy nőt nem üt meg egy igazi férfi csak egy sza?rházi! Ha ő a hibás akkor igen, később ez dúrvúlni fog, én elválnék. 41 vok ff és tudom milyen volt mikor apum anyámnak ment a késsel, hát ez már a pofonok után volt meg bírkózások után, de te érzed.
2017. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal szakíts, mert a helyzet csak súlyosbodhat...
2017. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
Igen. Ha engem egy nő pofon vágna, azonnal szakítanék.
2017. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már az első után otthagytam volna.
2017. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez még komolyan kerdes?! Nem, basszus, veresd ossze magad a nagy szerelemben, hatha megvaltozik...
2017. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Alapvetően azt mondanám, hogy abszolút szakítóok, de azért ott motoszkál bennem az, amit egyszer egy általam nagyra becsült pszichológustól hallottam: hogy vannak nők, akik a viselkedésükkel még a legjámborabb emberből is képesek kihozni a vadállatot és szabályosan kiprovokálják, hogy felpofozzák őket. Úgyhogy én mindenképpen meghallgatnám a másik felet is, mielőtt ítélkezem.
2017. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy pofon belefér, azért nem kell szakítani rögtön.
2017. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A legrosszabb ***** válasza:
89%
És lám, egy ilyen "szuperpasinak" is van három éve barátnője. Micsoda meglepetés. De még hogy reménykedik a kérdező... ahogy Ford Fairlane mondaná: eszem-f#szom megáll!
2017. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!