Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Zsarol a szeretőm. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol a szeretőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt a barátommal egy nagyon nehéz időszakunk. Mindent megpróbáltam akkor, de nem állt mellém, nem éreztem azt, hogy a párom lenne. Mégse tudtam otthagyni. Összejöttem akkoriban valakivel, aki nagyon nyomult és nekem is tetszett. Vele próbáltam meg kitölteni az érzelmi űrt ami bennem volt. De soha nem szerettük egymást. Azóta a dolgok rendeződtek, a párom nagyot nőtt a szememben, imádom őt úgy ahogy van. Ezt soha nem mondtam el neki. Biztos vagyok benne, hogy megbocsátana, de nagyon kikészülne. Tudva ezt, felesleges körnek tartottam. Elég ha én cipelem a bűntudatot. A szeretőm viszont újra megkeresett, és azt mondta, hogy ha nem fekszem le vele, mindent bevall a páromnak és elküld neki ezt-azt kettőnkről. Ez pedig nagyon kínos. Fogalmam sincs mihez kezdjek.
2017. aug. 1. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem süllyedj el a föld alá
2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
A szeretőnek mondd meg hogy felesleges erőlködnie,mert már mindent bevallottál.
2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

"Azóta a dolgok rendeződtek, a párom nagyot nőtt a szememben, imádom őt úgy ahogy van. "


Dehogy imádod. Ha imádnád, akkor nem lett volna viszonyod a háta mögött.

2017. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

2 dolgot

1 tegyél valld be a barátodnak

2 posztold ide a volt szeretőd elérhetőségeit

2017. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott kezdodik, amikor mar egy anonim oldalon meg onmagaddal sem tudsz oszinte lenni. Aki szeret az nem a nedvesedese e farka utan megy. Bizony, nehez helyzetben sem... tudom, szamodra ez megdobbento. A parodnak meg akkor mondd el te az igazat.
2017. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Mitől nőtt nagyot a szemedben a párod?

Mit küldhet el a párodnak (fénykép, üzenetek vannak)? De mindegy is... Nekem is az jutott eszembe, hogy mondd a volt szeretődnek, hogy már elmondtad a párodnak a dolgot, és megbeszéltétek.

Bár, ebből a helyzetből nem igazán tudsz kijönni jól...

2017. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél nagylány, és vállald a felelősséget a tettedért.
2017. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vacak szitu :D Hát nem tudom, az is lehet hogy amúgy semmilye nincs ellened, csak a kutyának nem kell a csávó és ráakar venni egy menetre. Próbáld ignorálni, ne válaszolj az üzeneteire, ne vedd fel a telefont ha esetleg tudja a számod. Arra viszont kezdj el lelkileg készülni, hogy ha a párod megtudja, valószínűleg elhagy.
2017. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szemėt dolog amit tettėl,mėg szemetebb,hogy nem ėrzed ugy el kelleme mondani!De azt vallom,ha az ember egyszer beadja a derekát a zsarolásra annak soha nem lesz vėge!Ha mostantól szexelsz vele is meg a pasiddal is szerinted mennyivel jobb?????
2017. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen ez... A hazug ember meg a sánta kutya ugye.

Sajnálom a párod, hogy pont akkor jön ez, amikor úgy érzi, minden rendbe jött.

Mondd el neki, hogy zsarolnak ésazt akarod, hogy inkább tőled tudja meg.

Aztán próbálj te is újra megnőni a párod szemében.

És igazából te nem álltál ki mellette, mert megcsaltad.


A másikat meg jelentsd fel, ha továbbra is zsarol.

2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!