Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most már nagyon tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már nagyon tetszenek a korombeli srácok. Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés

6 éve együtt vagyok a párommal, ő 10 évvel idősebb. Nagyon imponált nekem ez az elejétől fogva, mert érettebb,tapasztaltabb,van egzisztenciája. Én pedig fiatal lány voltam, teljesen elájultam ettől. Nagyon bele is szerettem,mert természetesen nem csak ezek számítanak. De újabban nagyon kezdenek tetszeni a korombeli srácok. Régebben ezt el se tudtam volna képzelni, nem értettem az olyan lányokat,akik velük egykorú fiúval jöttek össze,mert úgy gondoltam, hogy nincs benne élvezet. Nem csaltam meg a páromat, és nem is áll szándékomban. De lehet problémám ebből? Most már többször beszélgetek vagy flörtölök korombeli fiúkkal. Van olyan is, hogy erre maszturbálok. Nem mennék el messzebbre,de nem is érzem ezt annyira normálisnak. Pedig a legjobban a barátomat szeretem.

24l



2017. aug. 25. 08:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%

hát igen, ezt sok lány nem látja aki +10 pasival jön össze. Hogy a mellette lévő fiatal pasik is olyanok lesznek, vagy még jobbak 10 év múlva, és ami a legjobb, ha összejössz velük, akkor melletted, a szemed láttára változnak komoly férfivé és minden egyes élményt, minden egyes lépést együtt éltek át.

Az idősebb pasik már sok mindenen átmentek és már kisujjból udvarolnak a fiatal, bohó lányoknak. És nekik nem nehéz sokat mutatni.


De egy valamit nem vesznek észre a fiatal csajok, vagy pedig nem akarják észre venni. A JÓ pasik, az igazán jó pasik, akik jó apák, jó férjek, jó partnerek, jók mindenben, azokra nagyon hamar lecsapnak a csajok. Elég körbenéznem a korosztályomban még mindig szingli csajoknál (26-34), egész végig azon panaszkodnak, hogy minden jó pasi foglalt és nem találnak megfelelő párt.


Szóval amit nem vesznek észre: Miért kell egy 28 évesnek egy 18 éves, még szinte gyerek lány? Oké, hogy elhiheti vele, hogy mennyire "érettebb a többinél", de ha picit is logikusan gondolkozol, akkor miért nincs annak a 28 évesnek a saját korosztályában párja? Talán azért, mert egy 25+ éves csajnak sem kell ő. (mert hidd el, a 25+ csajok minden szingli jó pasira úgy mennek már mint a hiénák). Úgy is belegondolhatsz, hogy nézz meg magad mellett egy 17 körüli srácot és érezd, hogy mekkora az értelmi különbség közted és a gyerek között. Szerinted nem érzett hasonlót a pasid régebben? Persze a szép fiatal test miatt elnézte ezeket a hibákat.


De elkanyarodtam a témától. Én házas vagyok, a párom velem egy korú és nagyon nagyon örülök, hogy van olyan idős (32), tapasztalt és okos mint én (ha még néha nem is okosabb és ügyesebb) és elég sokat foglalkozok a munkám miatt fiatal, 16-24 éves fiatalokkal is). Őszintén szépek és csábosak, de ahogy kinyitják a szájukat nem igazán tudom elképzelni, hogy egy felnőtt embert mi vesz rá, hogy egy kapcsolatot kiépítsen "gyerekekkel". De van ismerősöm aki kimondottan a fiatalokra megy, de mondjuk ő a legyet is reptiben...

2017. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!