Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Küzdjek még érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek még érte?

Figyelt kérdés

Megcsalt a feleségem egy másik férfival. Viszonyuk volt. Legalábbis én úgy tudom, hogy már csak volt. Fél évig jártak egymáshoz.


Mi már 3 éve vagyunk házasok, előtte pedig 5 évet jártunk. Ő volt a nagy szerelmem, aki 20 évesen magával ragadott. Szerencsére gyerek még nincs, pedig gondolkodtunk már rajta. Az a baj, hogy annyira szeretem még így is, hogy képtelen vagyok rá haragudni. Minden egyes hibámmal együtt elfogadott, vagyis a megcsalásig elfogadott. Nem biztos, hogy képes lennék más nőt találni, akit ennyire képes lennék szeretni.


Most állítása szerint lekoptatta a srácot, próbálok hinni neki, ha nehezen is. Beszéltünk a válásról, ő még megpróbálná ezt helyre hozni. Viszont én képes lennék versenyezni a fiatalabb fiúkkal, férfiakkal? A szerető is egy 23 éves srác volt. Nagyon szemrevaló nő a nejem, sokszor dícsértek is érte, a kapcsolat elején még volt nekem némi önértékelési gondom, valamint egy kicsi önbizalomhiányom is. Ezerrel hajtottak rá a pasik, eddig jól tűrtem ezt, de most úgy érzem, hogy jobb volt nálam egy másik férfi, s lehet, hogy később se leszek neki elég jó.


Egyébként ritka jószívű nő, kedves, aranyos, mindig megértő volt. Akkor is az volt, amikor 7 éve merevedési zavarom támadt, én is kitartottam mellette, amikor műtötték. Tartok a jövőtől.


Mind a ketten 28 évesek vagyunk.



2017. szept. 2. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha még nagyobb ökröt akarsz csinálni magadból, persze! :)

23N

2017. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
"Nem biztos hogy képes lennék màst nőt talàlni,akit ennyire képes lennêk szeretni ."Szedd össze magad ne hidd azt hogy nem talàlnàl màs nőt csak mert megcsalt .Ő a megcsalàst vàlasztotta mint hogy leült volna veled beszélni .
2017. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Honnan tudod, hogy korábban nem volt viszonya?

Nálam bizalomvesztéssel járna a dolog, így válnék.

2017. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem neked kell itt kuncsorogni, hanem asszonykának. Ő csalt meg, neki kell bizonyítani, hogy méltó arra, hogy megbíz benne újra. Ha helyre akarja hozni, akkor nagyon sokat kell beszélnetek. Meg kell beszélni mi volt az oka, mi vezetett idáig, az összes félelemed ezzel kapcsolatban köztük azt is amit ide leírtál és az ő nézőpontját is. Nyomatékosítani kell, hogy nem egyik napról a másikra fogsz újra megbízni benne és azt is hogy ha még egyszer előfordul, akkor nincs több esély. Ehhez tarts is magad, ne legyél palimadár! Olyan nincs hogy nem találsz olyat aki szeret, de sok mindenen mentetek keresztül, ilyen esetben szerintem egy új esélyt kaphatna talán. De ezt neked kell tudni. Mindenesetre fontos megbeszélni mi vezetett idáig és mit fog tenni ő is és te is azért hogy több ilyen ne forduljon elő. Azt viszont jó lenne megértened, hogy ez nem a te hibád volt és nem a te hiányosságod. Nem te vagy kevés hozzá. Te őszintén szereted, már az is alátámasztja, hogy ennek ellenére nagyon szépet írtál még így is róla. Te is ott voltál mellette, amikor neki volt rossz ergo ha egy ilyen kapcsolatot eldob pár numera miatt az az ő vesztesége, nem a tiéd. Gondolkozz el ezen is és ne legyen benned kishitűség mert nincs rá okod.
2017. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, küzdeni ne küzdj érte, hiszen ő csalt meg. Viszont, ha ő még helyrehozná a dolgot, akkor elsősorban neki kellene küzdenie, bizonyítania. Mondjuk, nehéz lesz újra bíznod benne, ha nehezen hiszed el neki még azt is, hogy lekoptatta a srácot. Ha így érzel, akkor nem biztos, hogy van értelme még próbálkozni.
2017. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Ès mèg te akarsz küzdeni??? 😀

Ne legyèl balek!

2017. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Rossz helyen tetted fel a kérdést, kérdező. Ezt az oldalt a bűn nélkül való jellemóriás tinik uralják, és az ő szemükben minden fekete vagy fehér. Ők azt hiszik, a hűség az egy emberi tulajdonság. Pedig nem az, hanem egy állapot,amit nekünk kell fenntartani a párunkban, mint ahogy neki is bennünk. Hűségesek nem a sarki fűszereshez, hanem ahhoz vagyunk, akit szeretünk, aki fontos nekünk. A szerelem elmúlik, ha nem ápoljuk, ha nem tartjuk életben. A mi szerelmünk is elmúlik, ha nem erősítenek rá, tartják életben. Ez a dolgok rendje. Megszerezni nagyon könnyű valakit.

De még ha fenntartjuk is, ha él is a szerelmünk, nem biztos, hogy azt a nő is érzi. Ha más a szeretetnyelve, ha nem ÚGY szeretjük, ahogy neki jó, akkor nem érzi nőnek magát mellettünk. Mi nem értjük ezt, hisz férfiként férfiésszel gondolkodunk. Fogalmunk sincs a nő érzések irányította gondolkodásáról. Tanulni kell folyamatosan mindkét nemnek ahhoz, hogy végül egy jó párost alkossunk.

A lényeg; ha megcsalnak, akkor abban a te kezed is vastagon benne van, és el kell gondolkodni, hogy mit nem csináltál jól.

2017. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
*Megszerezni nagyon könnyű valakit. Megtartani sokkal nehezebb.
2017. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha nem mond arról semmit, hogy mi volt a rossz, akkor honnan tudjam, Miguel? Mivel semmiféle problémát nem vettem észre, lehet volt, de ami itt igazán a lényeg, hogy a feleségemet sok pasi hajtotta, hajtja, öszintén nem értem, hogy miért pont mellettem ragadt le. Hisz, én csak egy senki vagyok. Tinédzser korában is amolyan "mindenki álmai nője" volt, ma is az, legalábbis amit ebből észrevettem ez jön le, eddig kitartott, de félévvel később jött a szerető... Eddig is sokszor kellett úgymond versenyeznem más pasikkal, mert sokan nyomultak/nyomulnak rá. Értem ezt a szeretetnyelvet, de akkor miért most ütközött ez ki? Miért nem előbb. Ha ebben komoly eltérés van, az nem 8 év után, hanem már 2-3 év múlva kijön.
2017. szept. 2. 17:48
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
A nejed simán csak egy rib€nc,úgyhogy ne csinálj magadból balekot és válj el végre.
2017. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!