Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Küzdjek még érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek még érte?

Figyelt kérdés

Megcsalt a feleségem egy másik férfival. Viszonyuk volt. Legalábbis én úgy tudom, hogy már csak volt. Fél évig jártak egymáshoz.


Mi már 3 éve vagyunk házasok, előtte pedig 5 évet jártunk. Ő volt a nagy szerelmem, aki 20 évesen magával ragadott. Szerencsére gyerek még nincs, pedig gondolkodtunk már rajta. Az a baj, hogy annyira szeretem még így is, hogy képtelen vagyok rá haragudni. Minden egyes hibámmal együtt elfogadott, vagyis a megcsalásig elfogadott. Nem biztos, hogy képes lennék más nőt találni, akit ennyire képes lennék szeretni.


Most állítása szerint lekoptatta a srácot, próbálok hinni neki, ha nehezen is. Beszéltünk a válásról, ő még megpróbálná ezt helyre hozni. Viszont én képes lennék versenyezni a fiatalabb fiúkkal, férfiakkal? A szerető is egy 23 éves srác volt. Nagyon szemrevaló nő a nejem, sokszor dícsértek is érte, a kapcsolat elején még volt nekem némi önértékelési gondom, valamint egy kicsi önbizalomhiányom is. Ezerrel hajtottak rá a pasik, eddig jól tűrtem ezt, de most úgy érzem, hogy jobb volt nálam egy másik férfi, s lehet, hogy később se leszek neki elég jó.


Egyébként ritka jószívű nő, kedves, aranyos, mindig megértő volt. Akkor is az volt, amikor 7 éve merevedési zavarom támadt, én is kitartottam mellette, amikor műtötték. Tartok a jövőtől.


Mind a ketten 28 évesek vagyunk.



2017. szept. 2. 15:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Még azt sem érdemled meg, hogy elmondja mi volt a rossz. Akkor honnan tudod, hogy javulni fog a helyzet. Megváltozott a nejed célja. Rád unt. Látja milyen szerencsétlen vagy, elég ha meglibbenti a szoknyáját azt minden görbe egyenes.


A 28 éves férfiak jönnek be legjobban a nőknek. Ha akarnál minden ujjadra találnál egy nőt.

2017. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem látom azt hogy a párod mitől változna meg ha még arra sem volt képes hogy leüljün veled és a szemedbe mondja a frankót.Csak annyit tett hogy állítólag lekoptatta a szeretőt.Ez eddig elég gyenge.Sőt harmatgyenge.Szerintem ideje lesz 8 év után fölébredni sarkadra álni és lépni.
2017. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kész, végem van, megint hazudott, most valaki mást talált. Még nem tudja, hogy tudom, de beadom a válópert, aztán felkötöm magam.....
2017. szept. 24. 18:29
 14/20 kén_ ***** válasza:
Ne csinálj butaságot, és ezt most a felkötésre értem. Bizonyos mértékben egyetértek Miquel-el. A dolgok nem feketék és fehérek, ha megcsaltak, benne van a pakliban, hogy abban a te kezed is benne volt, mégpedig oly módon, hogy nem adtál meg neki valamit, amit meg kellett volna. Az más kérdés, hogy szerintem az ilyet tudatni kell a másikkal, nem pedig félrekúrni. Így, hogy másodjára is megtette, már teljesen más a leányzó fekvése. Elhiszem, hogy rettentő érzés nyolc év után, ráadásul úgy, hogy ő volt számodra az első nagy szerelem, akivel még a gyerektéma is terítéken volt. Azonban ez akkor sem szegheti ennyire a kedved, mert - és most bocsájtsd meg ezt nekem -, nem fogja annyira érdekelni az eddigi kedvesed, hogy ne tudja utána élni az életét. Fogja tudni. Nem éri meg egyszerűen. Gyászold meg ezt a hosszú szerelmet, adj magadnak időt és teret, hogy egyedülálló legyél. Majd jön másik nő a maga idejében. Képes leszel más nőt találni, akit ennyire fogsz tudni szeretni, más is talált. Nem ő a kiválasztott, akit neked rendelt az ég. Ilyen nem létezik. Tényleg ne csinálj hülyeséget. Kicsit merülj el az önsajnáltatás és a fájdalom feldolgozásában, aztán törj ki belőle. Egyszerűen nem ér annyit egy ilyen dolog, hogy eldobd az életedet.
2017. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Minek kötned fel magad egy nőert? Jobbat erdemelsz.

Mi lett veletek?

2017. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen szerencsétlen kérdező...Úgy viselkedsz, mint egy tini az első szakítása után. Bár tapasztalat szempontjából az is vagy gyakorlatilag, na pont ez a baj azzal, hogy 20 évesen lehorgonyoztál valaki mellett. Gyászold meg a dolgot, a fájdalom elmúlik, adj neki időt, az élet meg megy tovább, és találsz majd olyan nőt, aki nem egy ordas k..va, csak legközelebb mondjuk válogasd is meg, hogy kivel osztod meg az életed...Fiatal vagy még, semmi sincs veszve, de ha idősebb lennél is adott lenne a lehetőség újrakezdésre, hozzáállás kérdése. De viselkedj felnőttként és lépj tovább.
2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy olyan nőért küzdenêl aki megcsalt és nem ült le veled beszélni őszintén.Hát ne is haragudj de hiàba kedves jószívű veled ha ezek szerint egy 23êves sràchoz is kedves és jó szívű nő volt .Akkor hol az igazsság. A megcsalás szàmomra felülírja mindazt amit róla leírtâl.Egyépként meg a helyedben azon is elgondolkodnàk hogy még hàny pasival volt kedves és jószívű nőcske vagy már fűzte a következőt.Te tudod de akkor is ott lessz hogy megcsalt és ezskutàn ha megbocsátol neki akkor te fogod megszívni nem ő.Ő veled jól jár mert te hűséges vagy de te vele nem biztos.
2017. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

Itt többen is azért ócsárolják a feleségedet, mert nem ült le veled megbeszélni, hogy mi a baja. Nekik üzenem, hogy egy nő az érzései mentén él. Sokszor csak ÉRZI, hogy VALAMI nincs rendben, de megfogalmazni nem tudja. Ha igen, akkor sem úgy, hogy a férfi ne legyintsen rá, hogy ez csak női hiszti. Persze sokkal könnyebb a monitor előtt terpeszkedve leqrvázni valakit, mint elgondolkodni a tette mozgatórugóján.

Kérdező, az önértékelési gondjaid nem csak a kapcsolat elején voltak, hanem köszönik, most is remekül megvannak. Annyira, hogy talán pont ez az, ami egyre távolabb viszi tőled a feleségedet.

2017. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vâllj el és gyàszold meg a kapcsolatotokat .Ez jár neked is .De egy ilyen nő miatt eldobni az êletedet nem érdemes .Inkább higyj és reménykedj abban hogy majd talàlsz sokkal hűségesebb és odaadóbb nőt magadnak ebbe kapaszkod ne abba hogy a feleséged megcsalt .
2017. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kén_ ***** válasza:

Én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy ne egy másik, idealizált partnerbe vesd a hitedet, hanem magadba. Még ha átkozottul nehéz is lesz egy ilyen arcon csapás után, ezzel jobban jársz, szerintem.


Annyi pedig szerintem elvárható a házastárstól, hogy szóljon egy idő után, ha valami problémája van, mikor a másik azt nem veszi észre. Bizonyára sokak számára a fogadalmak, amik egy házasságkötésnél elhangzanak ma már nem jelentenek annyit - vagy semmit se -, de én naiv módon úgy gondolom, hogy igenis jelentenek, és jelenteniük is kell, különben csak egy díszruhába öltözött bohóckodás az egész.

2017. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!