Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megérdemelete a családos apa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelete a családos apa, hogy mikor kiakart szállni a viszonyból, a szerető asztal borított, es mindent kitálalt a feleségnek?

Figyelt kérdés
Azaz mikor már megtörtént a lebukás,és a pasi a családot választotta!A szerető mindent elmondott a feleségnek,hogy esély ne legyen arra se,hogy megpróbálják megbeszélni!

2017. szept. 6. 08:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

hát nem tudom... miután már úgyis meg tudta a feleség, hogy megcsalták, lehet a részletekre azért nem volt kíváncsi, csak még jobban maga alatt van miatta. ebből a szempontból önzés volt elmondani. mert vagy azért mondta el, hogy a férfin bosszút álljon, vagy azért, hogy a feleség rosszul érezze magát, amiért őt választotta, és nem a szeretőt.

ha a feleség kapott választási lehetőséget, hogy érdekli-e ennyire részletekbe menően a kapcsolatuk, akkor mondjuk oké.

a szerető és a férj csak azt kapja, amit megérdemel. mindkettő sz ar ember.

2017. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#19!A feleség 😔nem vahyok büszke rá anit tettek velem!
2017. szept. 6. 14:43
 23/32 anonim ***** válasza:
26%

Gerinctelen mocskos dolog volt vagy lesz tőled (vagy még csak most akarsz kitálalni, mert tuni vélem hogy te vagy a szerető).

Amikor a szeretője lettél akkor tudtad hogy nős. Nyilván megegyeztetek hogy nem mondod el a feleségének és titokban tartjátok.

Egy szerető attól szerető hogy van egy harmadik személy a kapcsolatban aki fontosabb mint ő, ha nem lenne fontosabb akkor elhagyná a másik érte.

Ha te lelkifurdalás nélkül ilyen feltételekkel belementél ebbe a kapcsolatba akkor tartsd is be a játékszaályokat és tudjál emelt fővel veszíteni, főleg hogy eleve tudtad hogy te csak tartalékjátékos vagy.

Ettől még nem mentem fel a férjet az alól amit tett.

2017. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem itt a szerető mindenképp nagyon aljas volt, hogy bosszút állt a döntése miatt egy olyanon, akit hivatalosan amúgy szeretett valamikor. Tehát nem szerette, akkor teljesen hagynia kellett volna, főleg úgy, hogy ő inkább a családját választotta. Viszont szembeköpve, és fölöslegesnek érezte magát. De a pasas is nagyon sáros, ha nem csak egyszer fordult elő, hanem rendszeresen; egyszer még talán érthető, kíváncsiság, vágy, lusta volt parancsolni az ösztöneinek; egy alkalmat megengedett magának, talán megbánta, talán nem; de hogy rendszeresen; és akkor ez visszacsapódott rá, de a lebuktatás a szerető részétől már támadás volt, a megcsalás pedig, amíg titokban folyt, akkor még nem sérült senki, de akkor sem volt szép dolog. Nem tudom most egyelőre kitalálni, eldönteni, hogy megérdemelte-e
2017. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%
Erre gondolhatott volna a drága apuka akkor is,amikor egyáltalán a megcsalás megfordult a fejében.Meg is érdemli ez a gerinctelen féreg.
2017. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, már ne is haragudj, de ha te vagy a feleség:


"Megérdemelte a családos apa, hogy mikor kiakart szállni a viszonyból, a szerető asztal borított, es mindent kitálalt a feleségnek?"


???


1. Magyarul, már eleve megtudtad, hogy csal a férjed, akkor mégis minek akadsz ki, hogy megtudtad a teljes képet?


Gondolom eddig is homokba dugtad a fejed, és vagy annyira alárendelt, hogy el is nézted volna neki, ismét homokba dugva a fejed, amikor a szerető elmondta a részleteket is.



Nem azért, de szerintem ez már-miután kiderült- igazán nem oszt, nem szoroz, maximum nehezebben dugod vissza a kis fejed a homokba.


2. Mi az, hogy a szegény félrekúró férjed "megérdemelte"? Te talán megérdemelted, hogy a férjed ezt tegye veled?


Én pl személy szerint örülnék, ha meg tudnám az igazat ilyen esetben.


Másfelől, megfordítva a dolgot: ha én csalnám a párom, és kitálalna a másik pasi, akkor is tisztában lennék vele, hogy megérdemeltem, hogy kitálalt..


N

2017. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel csak feleségnek adott több fájdalmat. Férfinek semmit se okozott ezzel.

Gratulálok az agyhalott, idiótának aki ilyet tesz egy szegény, amúgy is megszívatott emberrel.

2017. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%

Na nagynehezen kibogóztam. Akkor az történhetett, hogy a férj lebukott, és akkor került válaszút elé, és a családja mellett döntött. Te mint asszonyka meg még vissza is fogadtad (volna). Aztán a szerető meg bosszúból kitálalta a részleteket, amik neked nyílván még jobban nehezítik a helyzeted, így nehezebben tudsz túllépni rajta. De azt gondolom, hogy megérdemelte, egy aljas ember. Ha belegondolsz már csak akkor szakított, mikor kénytelen volt, mert lebukott. Nem csak egyszeri kilengés volt, hanem egy viszony. Ami minden bizonnyal még most is tartana ha nincs a lebukás.

A szeretőt is meg lehet érteni, valószínű ámította, hogy majd elválik és vele lesz stb.

Neked meg legyen már egy kis önérzeted, hogy ezt azért nem nyeled le. Vagy tán tőle függsz anyagilag?

2017. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha màr a férj lebukott, ( megérdemelte) akkor olyan mindegy. Lényegtelen információk halmaza, hogy kivel hol meddig stb. Engem legalàbbis marhàra nem érdekelne. Azonnal vàlnék. Nem tűröm a hűtlenséget, megalàzàst, àrulàst, és nincs mit ezen megbeszélni. A nőnek is jobb ha tudja mire szàmítson a férjétől.
2017. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%

Igen, úgy sem tudtál volna nyugiba vele maradni.

Azért, lett volna annyi esze a pasinak, hogy rendezett családban élő nőt válasszon. Az, nem akarja senki életét felborítani, csak kis szexet akar.

2017. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!