Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok, a házasságoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a házasságoknak kb hány százalékában volt megcsalás / szerető?

Figyelt kérdés
Másik kérdés...mennyire divat a szerető tartás, ha egy házasságban éppen valami nem működik ? Miért nem beszélik meg vagy egyből válnak el az emberek ? Én nem tudnék a tükörbe nézni ha megcsalnám a párom még ha ideges vagyok is rá, de ha mégis megtörténne akkor másnap már szakitanek / elválnék tőle....
2017. aug. 27. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
70%+
2017. aug. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Kb. 60-70% . Nem biztos, hogy az első évek alatt, hanem később.
2017. aug. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a megcsalásoknak hányad része derülhet ki , illetve végződhet valassal ? Mennyire ritka, hogy valaki megcsal valakit de nem derül ki, nem lesz szakítás se semmi?
2017. aug. 27. 02:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van 80%.

Az meg hogy mennyire divat, változó.

Valszeg az is számít, hogy van e lehetőség félrelépni.

Megbeszélés meg lehet van, csak nem jutnak dűlőre vagy épp az van, hogy minden oké, csak már uncsi a szex.

Emiatt meg nem akarnak borítani, egyszerűbb hetente eltűnni egy kicsit.

Másrészt a válás se olyan egyszerű, elég komoly anyagi vonzata van meg egyebek.

2017. aug. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Minden kiderul, ha valaki nem strucc politikát folytat. Egy hosszú házasságban, gyerekkel, nem biztos, hogy válás lesz. Főleg, mikor kölcsönös a megcsalás.

A francokat szakítanal, mindenki így kezdi. Titkolni szoktak. Ha ilyen szentszéki vagy, akkor előbb hagyd ott, utána legyen a másik.

2017. aug. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy hány éves vagy, mert max. 22 lehetsz.
2017. aug. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 80%. Simán. Nem tudom miért vagy hogy képesek magukat, a másikat...úgy kompletten a családjukat szembeköpni egyesek..de ettől a tény, az még tény marad..már pedig rohadt sokan félrejárnak a házasságuk ideje alatt. Van, aki 1x..van, aki többször..netán évekig szeretőt tartanak, ilyen-olyan debil indokkal..ahelyett, hogy a gerincüket megtartván..őszinték lennének a párjukkal..s ha vmi nem megy, megbeszélnék..megoldanák..így vagy úgy. De semmiképpen sem titokban, sutyiban..önzőn..gerinc és pofa nélkül. Én pl sosem csaltam..nem is fogok. 13 éve élek kapcsolatban, 8 éve házason. 32/nő
2017. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
80%
2017. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!