Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalás után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalás után még 7 évvel is állítja, hogy ártatlan, megéri elgondolkozni rajta, hogy talán tényleg az?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hasonlo szituaciot eltem at, a mai napig nem tudom eldonteni( meg most is valtig allitja, hogy nem tortent semmi, igy 2 ev utan).

Egyszeruen nem tudom. De vegul is tok mindegy, mert a bizalom igy is ugy is oda. Ha esetleg ujrakezdenenk, nem tudnek neki hinni tobbet.

2017. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy én sem magyarázkodnék, ha egy pasi annyira jellemtelen, hogy másnak hisz, nem éri meg az energiát, bizony vannak olyan személyek, akik képesek hazudni bármit mert irigyek, neked már nem éri meg gondolkozni akkor kellett volna,ezek után talán okosodsz vagy nem.
2017. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én volt Férjem is letagadja még 10 év után is a rengeteg nőt, akin átment.A köreiben mégis nyílt titok.Kit érdekel Ennyi év után?Már egy is sok volt, nem még a többi.
2017. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én meg másképp látom...


1. " 7 éve folyamatosan azt állja, hogy nem csalt meg. Már rég szétmentünk, neki új pasija van,úgyhogy nem erdeke már tagadni"


Miért is híresztelné szerinted mindenkinek,hogy félrekúrt? Nem azért, de én nem adnék erre önmagában, hogy nem híreszteli mindenkinek, hogy megcsalt, ez nem jelenti azt, hogy igazat mond.


2.) Amikor mondania kellett volna valamit sem mondott semmit, nem tagadta, nem próbálta megmagyarázni:


Nekem ez is egyértelműen arra utal, hogy pont, hogy azét nem mond semmit, mert fölösleges lett volna.


Minimum annyi reakiót, hogy te hülye vagy, meg elmondom szépen miért mentem fel idegen faszi lakására. ÉS pont. Nem kell ezen magyarázkodni, de a mélyen kussolás nem épp arra utal, hogy ne lenne benne valami.



De tudod a legszebb, hogy itt nem fogod tudni kitalálni, mert te ismered, te éltél vele.

Van az a típus, ahogy írták már, aki mélyen kussol, kerüli a konfrontálódást. De az is lehet, hogy már belesz.art az egészbe, és elmondta ő neked, de hajthatatlan voltál.


Netán túl sokszor féltékenykedtél rá is ennél a pontnál unta meg az egészet.


Szóval vagy igen, vagy nem, ennyi infóból senki nem fogja kitalálni, hogy gátlástalan hazudozó, vagy csak belefáradt a féltékenykedésekbe.

N

2017. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!