Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet azt kideríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miklósi timi kérdése:

Hogyan lehet azt kideríteni hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a lényeg h lassabn 7 éve élünk együtt a párommal és van egy gyermekünk is...kb a megismerkedésünk után kb 3 évvel összeszedett egy kis csajt..ugymond kimagyarázta magát,relative elhittem mert még csak pár hónapos volt a gyermekünk de a tüske megmaradt....az igazság h nem a legjobb a kapcsolatunk sajnos van h 5 perc és már rágjuk egymás fülét...vagy én mindig kedvesen szollok hozzá és már vagy pofákat vág vagy a szemöldökét huzkodja stb..a részletes telefonszámlán volt 3 tel szám amikre töltött pénz egyiksem az enyém vol..:S meg mondtanában megint nézegeti a telefonját..az igazság hogy telefonnal szerintem nem bukik le mert 2 perc alatt tud az ember már telefont meg kártyát is venni..nem tudom hogy hogyan csináljam...nincs kocsim a gyerköc már nagyobbacska és nem tudom ugy rábizni senkire sem nagyszülőkre h ne árulja vagy mondja az apjának...hogy a maminál volt..mert amilyen a párom még a végén én nekem van szeretőm szerinte mert én mászkállok el..sokszor nem értem h miért este későn jön mikor 5 perces dolgai vannak..nem fix a munka helye válalkozó igy inen is nagyon nehéz megtudni dolgokat...tudnátok tippeket adni h hogyan járjak utána?
2017. szept. 13. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem nyomozgatni kell, hanem egymassal leulni, es kommunikalni.
2017. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Hívd Clark Gable-t
2017. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló köszi de ha voltál ilyen helyzetben akkor tudhatod h nem lehet..2-es meg hagyjuk..keress más témakört amihez a hozzá tudsz értelmessen szólni! Olyan irjon aki tud tanácsot adni nem pedig csak irogatni...
2017. szept. 13. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

"Kideríteni" nem lehet, de nincs is értelme!



VAGY bízol benne, akkor VAN értelme együtt maradni, VAGY NEM bízol benne, és akkor meg fölösleges egymást kínozni, menjetek külön!

2017. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Pedig az 1-esnek igaza van. Mondjuk ha úgy beszélsz ahogy írsz, akkor nehéz lehet kommunikálnotok.
2017. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 te ugy látszik nem értelmezted azt amit írtam..az 1esnek igazat adtam..a másik meg ne haragudj de mi az hogy hogy kommunikálok..ez az oldal már egyre süllyed a sok ostoba ember miatt akik nem értelmezik a kérdéseket csak éppen nem megy még a sorozatuk vagy hasonló és gondolják h valami jót írnak,,szánalmas...
2017. szept. 13. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Tuti megcsal. Mi az, hogy sokszor ejjel megy haza es nem tudod, hol volt?
2017. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Valóban meredeken ível lefelé a színvonal, sokszor a kérdezők miatt...
2017. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as Gratulàlok ez itt a gyakori kêrdések.hu de ne zavarjon .:DKérdezo sztem is beszêld meg vele lehet hogy kifog akadni plàne ha megcsal de legalàbb tisztàbban fogsz làtni nem kételkedsz .Ha pl van tesod vagy ubokatesód akkor vidd oda addig amíg kideritessz vmit róla .Am én elsőnek a neten nézelődnék mert kitudja kivel ismerkedik .
2017. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!