Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik házas emberként, házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házas emberként, házas szeretőjúk van, azok mennyit tudnak találkozni?

Figyelt kérdés
17 és 21 éves házasság után csöppent bele egy ismerősöm ebbe a helyzetbe. Egyikőjükhöz sem szívesen mennének. Aki volt hasonló helyzetben, írjon.
2017. szept. 14. 06:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Próbáltam én is odaadni a lakásunkat, de nem mindig kivitelezhető. Régebben én is rossz szemmel néztem az ilyen "megbotránkoztató" dolgokat...de ahogy telt az idő, egyre jobban megnyíltak a barátnőim és elmondták, hogy bizony a tüzet nem otthon keresik...ráadásul volt amelyik férjével baráti viszonyban voltam és ő is bevallotta. Az emberek 90% a egy idő után félrelép. Ahogy látom ez a természetes...biológiailag mindenképpen. Akik itt mocskolódnak azokat is valszeg csalják😀 vagy idővel ők fognak véletlenül félre menni.
2017. szept. 15. 13:19
 12/12 Citromossutemeny válasza:
Es mennyire unfair, hogy lepontozzak a valaszomat csak azert mert tanacsot adtam egy a tarsadalom altal elitelt dologra. Gyerekesek az emberek, csak azert mert elitelitek meg letezik a jelenseg. Nagyon is. A csaladotok es a barataitok koreben is. Nem mindenkinel, de igen is meglepodnetek ha megtudnatok az igazat.
2017. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!