Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis mit tegyek, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek, nagyon összetörtem, megcsalt a baratom?

Figyelt kérdés

Ossze jottem egy sraccal 6 honapig voltunk egyutt! Minden tok jo volt az elejen mig kinem derultek a hazugsagai,van 3 gyereke de nem az ővè,ami kiderult,hogy a sajat gyerekei,amivel nem is lett volna gond,este mindog elment itthonrol,hogy bemegy a munkahelyère dolgozni... Mèg 1 honappal ezelott ram irt a baratnoje facen,hogy en hagyjam a baratját stb mondom mivan?? Mondja a csaj tegnap este ott aludt nala es volt minden,mondom jo nem erdekel,kb 3 napja elkelett koltoznunk,a baratom ott hagyott a lakasba,azt mondta neki muszaly elmennie de hajnali 3 ra nalam van,en mar tudtam,hogy valami nem stimmel.. Èreztem...

Ott hagyott a szarba nem vette fel a telefont masnap rehhel irt hogy baj volt,nem ertem el,a "baratnojenek tudtam a telefonszat es felhivtam,hat persze hogy ott van kiderult az igazssag!Megcsalt megint! Amikir tegnap meg azt mondta nekem mennyire szeret stb..!!

Utana kb 1 orara ra ram irt facen,hogy ez mire volt jo??

Mondom hazudtal nekem?

Ő nem hazudott,a fia es a penz miatt csinalta ertsem meg.

Utana felhivott,hog, hagyjam beken orokre,kerdezem ennyit jelentettem? Ès ram nyomta,ma a baratnoje irt ram,hogy en ne irogassak a baratjanak,hagyjam oket,pfd ki irogat? Nagyon faj,hogy nem volt velem osszinte!!



2017. szept. 16. 23:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ès mèg azt irta,hogy a gyereket hagyjam őt utalhatom! Hat kossz ugy ossze torte a szivem! Neki volt hova mennie.. Csak miert hazudott?? Ha osszinte lett volna..
2017. szept. 16. 23:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, te magasságos Atyaúristen, szemrákot kapok ettől a fogalmazástól és helyesírástól! Sajnálom, de háromszori olvasatra sem tudtam semmi értelmeset kivenni az egészből.

Annyi leesett, hogy valójában nem csalt meg téged csak kihasznált. A barátnőjét csalta veled 6 hónapig.

Ilyenkor azt nem értem, hogy mégis milyen brutálisan sekélyes kapcsolat lehet az ahol fél évig nem tűnik fel egy adott félnek, hogy a másiknak családja van.

2017. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:o nem igazan ertem eddig miert voltal vele mondjuk vàgom lopta a gyerekek és a baratnoje energiajat es azt nyujtotta
2017. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy olyan ember, aki csak magának él, gyerekét és más emberek érzelmeit, életét nem figyelve teszi ami neki élvezetes. Tanultál belőle, szánalmadban nevesd csak ki, de ne fájjon egy ennyire semmirevaló cselekedete.
2017. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szerencséd, már megszűnt a Mónika-show. :D

Kicsit sajnállak, de mi lenne, ha nem ilyen simlis alakkal kezdenél. Bár az írásod alapján gondjaid lehetnek, de tényleg ez a szint?

2017. szept. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne bánkódj egy ilyen ember(?) után.

Mindig voltak, vannak és lesznek gerinctelen férgek,akik átgázolnak mindenen és mindenkin ha az érdek úgy diktálja.

Sovány vigasz de idővel jobb lesz. Most még nehéz, de később csak nevetsz rajta, hogy egyáltalán szóba álltál egy ekkora ökörrel. Fel a fejjel! Minden rendbe jön. Ne hagyd, hogy szemét alakok tönkretegyenek. Azzal neki okoznál elégtételt.

2017. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj most kezdődik az a rész hogy megbàntottàl ês nem kereslek többet .Ugylàtom hogy a te volt pàrod jó és ügyes szinész lehetett ha eltudta hitetni veled a dolgokat plussz a gyerekeit is eltitkolta .Visszakönyörögte magàt a nőhöz te csak egy szórakozàs voltàl az êletében .Ne keresd hagyd a francba ha neki jó a szar kapcsolat akkor meg is érdemli ami vele jàr.Te meg talâlsz egy sokkal őszintébb és hűsêges pasit .
2017. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!