Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem akarom megcsalni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megcsalni de késztetést érzek mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20F vagyok

3 éve van barátnőm nekem ő a legelső

Nekem ő a tökéletes nő nem akarom megcsalni de túl fiatal vagyok még nem tudok csomot kötni a kukimra

Vonzanak az új csajok akiket meg lehet dugni


A barátom semmibe sem hibás ő tényleg tökéletes szép okos imád engem

Szex téren is kielégítő

Mégis azt érzem hogy nekem ez hosszú távon nem megy

Nem akarom megbántani

Nem akarom megcsalni sem

Erről beszélgettünk már de eddig nem találtunk megoldást


Mi legyen



2017. okt. 9. 21:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
*kiakarom
2017. okt. 9. 22:06
 12/31 anonim ***** válasza:
2017. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Jo lenne hogy ahelyett itt lenézztek segítséget irnátok
2017. okt. 10. 09:04
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segítség? Vagy szakítasz és akkor szabadon csinálsz amit akarsz, vagy parancsolsz magadnak. Ne várd el a barátnődtől, h majd türelmesen megvárja míg te kiéled magad. Mégis mit gondoltál, milyen egyéb megoldás van? -.-
2017. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsonak teljesen igaza van!!!megis mit varsz??hogy rabolintsunk arra igen az a helyes ha megcsalod!????szakits vele!!!ne legyel mar ennyire gyava kisfiu!lanyokat hajtani van véred de szakitani mar nincs?
2017. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nem akarok szakítani vele

Ennél tokeletesebb lányt nem fogok sose találni

2017. okt. 10. 12:11
 17/31 anonim ***** válasza:

Pedig ez a megoldás. Hiába fogadod meg, meg fogod őt csalni, ez csak idő kérdése. Én még azt is kinézem belőled, hogy erre csak évek múlva fog sor kerülni, mert tényleg szeretnél jól viselkedni, de ez lesz a vége. És minél később teszed meg, annál nagyobb lesz a seb.


(Egy másik kérdésnél írtam egy lánynak, aki a saját korosztályában keresett párt, hogy inkább ne tegye, mert ilyenkor még a fiúk éretlenek. Tessék, itt a példa.)


Te még nem állsz készen arra, amit amúgy helyesnek és követendőnek tartasz, ezzel nincs is nagy baj. Az embernek érnie kell, és te húsz évesen még csak nagykorú vagy, nem felnőtt. Addig még kb. tíz éved van, ugyanis a férfiak kb. addigra érnek meg igazán. Szerintem ezzel nem mondok neked újdonságot, ha magadba nézel akkor ugyanezt fogod látni.


Ebben az esetben mi a megoldás? Csak egyetlen becsületes út van, a szakítás. Tudom, hogy félsz a fájdalomtól, tudom, hogy szereted őt, de egy emberi lényről van szó, nem teheted őt a polcra addig, amíg felnősz. Szomorú, de úgy néz ki mellette már nem tudsz többet fejlődni. Meg kell ismerned a fájdalmat, az egyedüllétet és még egy csomó dolgot, mert ezek fognak téged igazán férfivé érlelni, nem az új nők, de ezeket csak általuk tudod megtapasztalni.


Ha most nem szakítasz vele, mert megmakacsolod magad, hogy te jó leszel, férfi vagy, becsületes vagy azzal csak halogatod a katasztrófát. A baj már megtörtént, a kérdés már csak az, hogy ezt tetézed vagy megoldod.

2017. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"kiakarom élni magam szórakozni

Élni"


Ja, mostanában ezt jelenti a szórakozás?

Nagyon maradi vagyok, de az én fogalomtáramban ez a szó még nem olvadt össze a fűvelfávaldugással!

2017. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Egyszeruen nincs olyan aki 20 evesen egy nőt dugott volna meg"


Még egy új dolog.

...tényleg maradi vagyok!

2017. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell eldönteni. Vagy türtőztesd magad, vagy pedig engedd el őt; hogyha rendes lány , akkor nem érdemli, hogy megcsalják. Melyik vágy az erősebb? Hogy ő veled maradjon, vagy, hogy te kipróbálhasd mással is? Mérlegelj, és dönts valahogy. Melyik a jobb opció? Márminthogy hosszútávra, végeredményben. Amúgy lehetséges, hogy találsz még hozzá hasonlót. Nekem ez a "szüneteltessétek a kapcsolatot", és hogyha már készenállsz "lehorgonyozni, folytassátok", ez fura.
2017. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!