Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem akarom megcsalni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megcsalni de késztetést érzek mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20F vagyok

3 éve van barátnőm nekem ő a legelső

Nekem ő a tökéletes nő nem akarom megcsalni de túl fiatal vagyok még nem tudok csomot kötni a kukimra

Vonzanak az új csajok akiket meg lehet dugni


A barátom semmibe sem hibás ő tényleg tökéletes szép okos imád engem

Szex téren is kielégítő

Mégis azt érzem hogy nekem ez hosszú távon nem megy

Nem akarom megbántani

Nem akarom megcsalni sem

Erről beszélgettünk már de eddig nem találtunk megoldást


Mi legyen



2017. okt. 9. 21:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
* Ja és ha kimondanád a szüneteltetést neki, akkor ott szerintem vége lenne a kapcsolatotoknak, mert ugyebár igen, nem várhatod el tőle, hogy várjon rád akármennyit. Meg ha annyira fontos lenne neked , nem hagynád el. Tényleg nagyon nehéz helyzet.
2017. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Ennél tokeletesebb lányt nem fogok sose találni"


MÉGSE ELÉG TÖKÉLETES számodra, ha mégis más p..ncik után vágysz!

Kicsit ellentmondásos vagy!


Nagyon gyerek vagy még!

2017. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A mostanival nem dugsz?

Mert bocsi 20 éve vagyok házas és nincs bekotve a férjem farka. Mai napig jókat....

De valóban fiatal vagy ahhoz h lekösd magad.:)

43N

2017. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
mit szólnál hozzá, ha ő is szeretné kipróbálni mással ...
2017. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg feladni egy szerinted jól mukodo kapcsolatot, amelyben a párod igazán szeret téged. Ha megcsalod, nagyon meg fogod bánni. Természetesen azt teszel, amit akarsz, de ha inkább a megcsalás mellett dontesz, mert valóban elképzelheto, hogy nem fogsz tudni sokáig ellenállni, ha ilyen értékrended van... akkor inkább engedd el! A dontés a tiéd!
2017. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt kedves kérdező, bár nálam hamarabb jelentkeztek ezek a vágyak, mint 3 év.

Nekem is ő volt az első, és szerettem is, de néhány hónap után mégis elkezdtem érezni, amit te. Ezt el is mondtam neki, mi is próbálkoztunk, voltak rosszabb és jobb időszakok is, míg végül tönkre ment bele a kapcsolat, mert nem tudtam ezeket a vágyaimat lekontrollálni és pl. számítógépes játékba menekültem előlük. 2 évig voltunk együtt, a vége már nagyon nyögvenyelős volt. Nem én szakítottam ugyan, mert nem volt bátorságom, de úgy érzem, megérte, bár azóta nem sikerült szexelnem mással, de szabadnak érzem magamat.

Persze nektek úgy fest nem ment még tönkre a kapcsolat, tehát ha úgy döntesz, leállíthatod magad, és maradhatsz vele. Már ha megy, nekem ugye ez nem ment. A másik lehetőség meg hogy szakítasz és elkezdesz ezerrel csajozni, megtapasztalod milyen az, és aztán eldöntöd, hogy mit is szeretnél. Persze akkor a jelenlegi barátnőd már nem biztos, hogy elérhető lesz, ha úgy döntesz mégis, hogy kapcsolat kell. De valakit majd találsz.

21/F

2017. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Utolsó koszi h elmesélted sajnálom ami történt

Lehet hogy találok mást


Mind a 2 dolgot megbánnám ha nem próbálok ki mást és ha megtenném

2017. okt. 16. 05:30
 28/31 A kérdező kommentje:

Küldő: csucsubidi

Címzett: Ismeretlen kérdező

Időpont: 10-17 11:06

Előzmény: A kérdés: Nem akarom megcsalni de késztetést érzek mi legyen?

Téma: Szereplés

Az üzenet: Szia!

Koós Vivien vagyok az RTL Klubtól, és jelenleg egy beszélgetős műsorunkba keresek olyan személyeket akik elég beszédesek, és vagányak egy tv-s szerepléshez.

Ha érdekelne téged ez a lehetőség, kérlek add meg telefonos elérhetőséged, hogy további információkat is eltudjak neked árulni ezzel kapcsolatban.

Várom válaszod!

Köszönöm szépen 🙂

Facebookon megtalálsz ezen a néven, ha ott aktuálisabb a kapcsolat felvétel.


Gyönyörű. ...az ember segítséget próbál kérni és ez fogad

2017. okt. 26. 05:45
 29/31 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező?
2017. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

A barátnőm szakított velem

nem csaltam meg csak ő nagyon nehezen viselte ezt lelkileg

Én akkor jöttem rá hogy mekkora f... is voltam és hogy nem tudom elképzelni magam mással csak vele

Szakított de én nem akarom őt elveszíteni

Elszánt vagyok vissza fogom hódítani

2017. dec. 10. 07:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!