Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folyton a szeretőmre gondolok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a szeretőmre gondolok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, és ennek a lánynak is van barátja, de egyikünk se akar kilépni a kapcsolatból. Nem tudom, mit kellene csinálni, sokszor eszembe jut.

2017. okt. 24. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Csinálj tejbegrízt! Egyszerű és finom.
2017. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ásd el magad
2017. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Öööö, talán ki kellene lépni a kapcsolatból? Legyél férfi, ha már eddig nem voltál az és hagyd, hogy a barátnőd egy olyan embert találjon aki valóban szereti és valóban férfi. Vagy köpj egyet és állj alá.
2017. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utalj át nekem 15 millió magyar forintot.
2017. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben vannak, mint én. Trollok kíméljenek!
2017. okt. 24. 16:30
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Mármint gerinctelen idióták válaszára? Sorry, nem segíthetek.
2017. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akartok mind a ketten szakítani, és együtt lenni?

Túl bonyolult?

Jól megbántotok 2 embert is...

2017. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Tescoba, akciós a gerinc. Ja bocs, hiszen te magadfajta hulladék férgektől szeretnél tanácsot.. sok sikert hozzá, te selejt.
2017. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg eldönteni, hogy ki fontosabb neked, de ha megcsaltad a barátnődet és újra megtennéd, akkor nyilván ő annyira nem fontos. A szeretődet megcsalnád? Kérdezd meg tőle, hogy ellhagyná-e érted a párját. Ha igen, akkor jöjjetek össze.

Amúgy meg miért tartod a szeretőt? Csak szex miatt vagy tényleg olyan érzelmeket keltett benned, amit a barátnőd nem tudott?

2017. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
En is kb ilyen helyzetben vagyok,annyi h en no vagyok.Nekem azt mondtak hogy:ha egy kapcsolatba belep egy harmadik fel is akkor mindig azt valaszd mert az azt jelenti h nem szereted a regit mar!Tenyleg nem szeretem ot,valo igaz,de valahigy kenyelmes ez az allapot es nem akarok pofara se esni.De veget vetek ennek,es azt ajanlom te is tedd ezt!Ha nem szereted mar ot ugy,es nem akarsz vele megallapodni akkor hagyd szegenyt hogy talalja meg azt aki neki kell!(21N)
2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!