Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folyton a szeretőmre gondolok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a szeretőmre gondolok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, és ennek a lánynak is van barátja, de egyikünk se akar kilépni a kapcsolatból. Nem tudom, mit kellene csinálni, sokszor eszembe jut.

2017. okt. 24. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben vannak, mint én. Trollok kíméljenek!"


Miért kíméljünk? Feltettél egy kérdést, mi meg válaszolunk. Az már egyéni szociális probléma, hogy nem ilyen válaszokra számítottál. Trollok kíméljenek? Te magad is egy troll vagy. Lépj ki a kapcsolatból és növessz tököt. Mégis miért nem akarsz kilépni? Fosol? Gyáva féreg vagy? Valaha egyszer az életben legyél férfi és hagyd el a barátnődet. Ennyire gyáva nem lehetsz. Vagy tudod mit? Mond el a barátnődnek, hogy szeretőd van, legyél vele korrekt, hisz ő is az veled.

2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Az ember sokszor kerül olyan helyzetbe, amiről ő meggyőződött, hogy sosem kerül.

Persze, nyilván nem kötelező megcsalni a másikat.

Válassz, hogy a szeretőd kell vagy a barátnőd!

A kettő egyszerre hosszútávon nem megy!


A lebukás sokkal rosszabb mint a szakítás. Ne okozz ekkora fájdalmat a barátnődnek! Dönts, de semmiképpen ne rakj rá terhet, mert nem érdemli meg!

2017. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Gerinc áron alul eladó nálam. Bojlerrel együtt.
2017. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
A bojler aktuális még?
2017. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor érzelmi viharban kerültem először arra gondoltam hogy milyen jó lenne együtt lenni a kiszemelttel, elterveztem hogyan oldanánk meg, milyen lenne az egész.


Aztán elképzeltem azt hogy elhagynám a páromat.

Na erre képtelen lennék, úgyhogy inkább hanyagoltam a másikat.


Gondold át melyikük a fontosabb neked, kit lenne nehezebb elhagyni. Ez alapján dönts. De dönts, mert így nemcsak hogy két ártatlanban forgatjátok a kést, de nektek is egyre nehezebb lesz.

2017. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Es igy terjednek a nemi betegsegek

Hajra

2017. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szakításra nem gondoltatok még?

Elvileg oda meg vissza vagytok egymásért. Miért nem szakítitok? Úgy már nem lenne izgalmas?

2017. okt. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát hosszútávon a kettő nem fog menni, túl fárasztó lesz. Az egyiket választanod kell. (én voltam hasonló helyzetben. Akit nem választottam, egy életre megsértődött, akit igen meg fél év múlva elhagyott :).)Szóval választanod kell, ez a légyeg.
2017. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!