Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után hogyan folytató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogyan folytatódik a történeted?

Figyelt kérdés

A megcsalás megtörtént. De mi történt ezután? Ki hogyan tudta folytatni? Meséljétek el a történeteteket. Megélhetnek szeretők és a megcsalt fél is…

Velem is megtörtént…



2017. nov. 3. 11:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
59%
Engem az exem csalt meg a szilveszteri buliban. Összevesztünk, és csúnyán elzavart. Ezután egy másik sráccal vigasztalódott... Ên meg hazafelé menet rablótámadás áldozata lettem. Azóta nem kell egy csaj se, meg semmilyen kapcsolat, de még a szexre sem vágyom....
2017. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

A 30 –astól kérdezném: Ha már nem tudsz bízni benne, miért vagy még mellette?

A 31 a-esz esete önmagában is szomorú. De ez a rablótámadás a végén…

Szóhoz sem jutok…

2017. nov. 4. 13:10
 33/38 anonim ***** válasza:
23%

Sok-sok év házasság alatt néha (5-6 évente) becsúszott egy féléves liaison. Mindig azt hittem, hogy ügyesen megoldottam, mert sohasem derült ki. Aztán egyszer a feleségem elmondta, hogy mindig tudta, legalábbis sejtette, amikor volt valaki, de sohasem verte ki a balhét, mert tudta, hogy őt imádom, és sohasem hagynám el senkiért.

Ezt persze a fiatalok nem értik nem érthetik. Mint ahogy én sem értettem fiatal koromban. :-))

2017. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szép dolog a szerelem Miquel!
2017. nov. 4. 13:52
 35/38 anonim ***** válasza:
68%

Hogy lenne már EZ szerelem, az ÉV VICCE :D Csak a hölgy sem szereti annyira, hogy feldobja az életét, így a megcsalás sem érdekli. zsák a foltját. Ezekben a nagy "szerelmekben" semmi tisztelet sincs a másik iránt.

42 Nő, 10 éve házas.

2017. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

35 –ös válaszoló. Azt hittem nyilvánvaló, hogy ironizálok:)

Nyilvánvaló hogy Miquel neje annyira szereti őt, hogy elnézi neki, ha félrelép…

2017. nov. 5. 16:50
 37/38 anonim ***** válasza:

Mi egyutt maradtunk,ennek het eve mar,nem bantam meg,hogy nem dobtam ki 23 evet...

Nehez volt ,sok ev kellett hogy felejtsek,es bizonyitson.

2017. nov. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Fél évig csalt, szemembe hazudott, amikor rákérdeztem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Együtt vagyunk, de nem tudom megbirom-e bocsátani. Ha 1x félremegy, azt még talán meglehet. De viszonyt kezdeni, amikor minden rendben....

2017. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!