Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után hogyan folytató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogyan folytatódik a történeted?

Figyelt kérdés

A megcsalás megtörtént. De mi történt ezután? Ki hogyan tudta folytatni? Meséljétek el a történeteteket. Megélhetnek szeretők és a megcsalt fél is…

Velem is megtörtént…



2017. nov. 3. 11:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi történetek ezek. Teljesen le vagyok döbbenve…

Óh, 10 –es! Sajnálom, ami veled történt. De azért ne utálj meg minden férfit! Nem mindenki gonosz ám:)

Egyszer te is megtalálod a párod.

2017. nov. 3. 13:37
 12/38 anonim ***** válasza:
44%

Én sokáig a "gonosz" szerető voltam, 3 ilyen kapcsolatomból kettő lebukott. Nem akartam hogy ez történjen, de bakok becsúszhatnak. Mindkettőnél volt otthon balhé. Az első, ők csak nemrég költöztek össze, de végülis a nő megbocsájtott, pár év múlva összeházasodtak, most van két ovis gyerekük. A pasival ez inkábbcsak kaland volt nekünk, utána évekig került, s mai napig ha véletlenül összwfutunk örül ugyan, de azért óvatos.

A második már házas volt, persze ott is kiakadt a feleség, de ő is túllendült rajta, kb 9 hónappal később meg is ajándékozta egy gyerekkel. A pasi hűségét ez azonban nem hozta vissza, szerintem nem csak én voltam neki, hanem mellettem, és utánam is voltak még.


Most pedig anno én is

2017. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
45%

# "megcsaltam" a szeretőmet- akinek volt mellettem egy felvállalt kapcsolata- viszont miután rendesen összejöttnk, ezt bevallottam neki. Akkor látszólag megbocsájtott (mit kellett ezen hisz csak a szeretője voltam?!), most azonban képtelen bízni bennem, pedig már lassan 2 éve együtt vagyunk, s valóban hűséges vagyok...

Meglátjuk ebből mi lesz.

2017. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Én nem ítélkezem! Nem mondom, hogy a szeretők gonoszak. Minden történet más!
2017. nov. 3. 14:15
 15/38 anonim ***** válasza:

Ja a mostanimnak a felvállaltja nem miattam ért végett, a lány nem tudott rólam-legfeljebb sejtette bizonyos okokból amit nem írok le


#12,13

2017. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%
Flörtöltem és csókolóztam egy masik férdival, bevallottam rá 1 hónapra, megbocsájtott. Megkérte a kezem(akkor masfel eve voltunk egyutt) most a kislányunkat várom es ennek 2 éve. Megbántam, hasonló sem fordult elő , és jobban szeretjuk egymast mint valaha is! De ez sztem a legritkább eset. És a hab a tortan h azt mondja nem bánja h megbocsájtott. Igaz nehez volt az utána következő pár hónap. De nem dobtuk el ,meglett javítva.:)
2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt régen kb. egy 2 hónapos kapcsolatom.. aztán történt egyszer, hogy bejelentette ÍRÁSBAN, hogy "bocsi, de 2x megcsaltalak részegen legyen vége". köpni-nyelni nem tudtam nem is írtam neki vissza.. aztán onnantól kb. fél évig nem volt senkim.
2017. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Írásban? Mekkora barom! Legalább chateltetek volna vagy legalább telefonon beszéltek pár szót…
2017. nov. 3. 15:29
 19/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenkinek van ám ehhez mersze. Úgy értem, hogy f2f megmondja, igen, megcsaltalak.
2017. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
En csaltam egy baratomat majd fel evig. Langyos szr volt a kapcsolatunk, nem nagyon voltak erzelmek benne, de vmiert meg ragaszkodtam hozza. Megbantam, nem igy kellett volna csinalnom, de a szeretom ma mar a ferjem.
2017. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!