Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után hogyan folytató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogyan folytatódik a történeted?

Figyelt kérdés

A megcsalás megtörtént. De mi történt ezután? Ki hogyan tudta folytatni? Meséljétek el a történeteteket. Megélhetnek szeretők és a megcsalt fél is…

Velem is megtörtént…



2017. nov. 3. 11:54
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Hát akkor a 20 -as mégiscsak boldog véget ért :)
2017. nov. 3. 16:00
 22/38 anonim ***** válasza:
76%

Viharos,hosszan tartó válással.Pereskedéssel a közös ingatlan felett.És legfőképp egymás megutálásával.

Elég izgalmas? :)

F40+

2017. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Éreztem az iróniát… :)

Na de ki kit csalt meg nálatok 22 -es?

2017. nov. 3. 18:02
 24/38 anonim ***** válasza:
51%
Velem csaltak, de nem tudtam róla. Tudtam, hogy korábban együtt volt egy másik nővel, de mikor rákérdeztem letagadta. Aztán egy közös buliban kiderült, hogy nagyon is együtt vannak, így "megköszöntem" az eddigieket és hátat fordítottam neki. A barátnő valószínűleg azóta se sejt semmit, így néha megfordul a fejemben, mi lenne ha felnyitnám a szemét, de valószínűleg sose tenném meg, így ők élnek "boldogan" tovább.
2017. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó megérzéseid vannak :)

Az exem csalt meg engem.Pedig egy halvérű nő.

Szánalmas volt a hazudozása.Számomra pedig megalázó volt mikor visszahallottam,hogy itt meg ott látták a pasijával.

22-es

2017. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Hát igen….

Mik ki nem derülnek ilyenkor…

2017. nov. 3. 18:53
 27/38 anonim ***** válasza:
69%
Engem a feleségem csalt meg több évnyi házasság után. Ő maga vallotta be sírva, bár nem merte elmondani kivel. Persze később kiderítettem, hogy egy "kedves kollega" startolt a csinos feleségemre. Tudni kell, hogy akkoriban igen elhidegültünk egymástól és nem figyeltem rá, nem foglalkoztam vele. Majd jött a felismerés, hogy ez így nem jó. Leültünk beszélgetni, akkor kérdeztem rá, hogy van e valakije. Bevallotta, hogy van. Én szerettem, megbocsájtottam, mert én is hibás voltam a házasság tönkremenetelében. Azóta született egy aranyos gyermekünk, boldogan élünk, teljes az összhang. Igen néha gondolok rá, mi van ha megteszi megint, de csak ha említésként feljön a múlt, látom rajta mennyire megbánta, mennyire szégyelli a tettét. Néha azért felülkerekedett a bizalmatlanság és figyeltem cefetül, lekövettem az összes információs csatornát, mozgását, kivel merre hol jár. Soha nem találtam semmi gyanúsat. Ilyenkor én szégyellem magam a bizalmatlanságomért...
2017. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
36%

5 év kapcsolat, az utolsó 2 csak kínlódás, féltünk elengedni egymást. Az utolsó 2 évben meglehetősen sokan akartak kitáncoltatni, pedig kifelé nem mutattuk, hogy már nem megy, de mindenkinek nemet mondtam, kivéve egyet. Vele csaltam egy hónapig, aztán érte kiléptem. Őt "titkoltam" még egy ideig, hülyén hangzik, de nem akartam fájdalmat az exnek. Ő türelmesen megvárt. Azóta eltelt majd 9 év, már a férjem és van két gyermekünk.

Az ex is rögtön párra lelt (megérzésem szerint megvolt neki is a lány) azóta elvette és van egy gyermekük.

Szóval mindenkinek happy end.

2017. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Hát igen. Látjátok? Nem mindenkinek lesz szomorú vége a történetnek.
2017. nov. 3. 21:50
 30/38 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt a párom. Nagyon összevesztünk és ő bosszúból még aznap megcsalt egy ismerősével. 1 hétig nem beszéltünk majd bevallott mindent. Az egész napra emlékszem amikor elmondta. Szóról szóra, beleégett az agyamba. Végül kibékültünk, mert mind ketten hibáztunk. Azóta is ott a félelem hogy megint megteszi. Nem tudok benne bízni, akármit is csinál. Lehet jobb lett volna még akkor szakítani:s
2017. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!