Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem lefeküdni egy nős férfi, ha otthon minden rendben van?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 20:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

mert nem akar elválni...neki ez így megfelel...

Sokan jönnek azzal,hogy előbb el kell válni aztán mással szexelni...igen.Így lenne korrekt.De az ilyen jellemtelen alakoknak minden kell.Kell a feleség,a biztonság,az otthon meg a család,meg kell az alkalmi szex/szerető stb

2017. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Akkor mi a francnak írogat egyfolytában?
2017. nov. 20. 21:14
 13/32 anonim ***** válasza:
98%
Mert benne vagy a játékban. Ha nem reagálnál, valószínűleg már abbahagyta volna. A férfiak általában nem próbálkoznak ott, ahol nagyon kicsi az esély a sikerre.
2017. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszoló: Semmivel nem különb egy nô,ha hûtlen.

Egyébként,itt már több van,minthogy simán megkívánja a kérdezôt,és kell neki egy kis kaland.

2017. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
A 13-as válaszolónak teljesen igaza van.
2017. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne,mert több mint 1 éve nem történt semmi és nem is fog.Csak kíváncsi voltam hogy meddig menne el.
2017. nov. 20. 23:04
 17/32 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalàn nem biztos, hogy áltatja a feleségét. Léteznek nyitott házasságok is. Most tuti le leszek pontozva, ahogy láttam, elég kevesen viselik itt a másságot, de én is nyitott hàzasságban élek, ami eddig nagyon jól működik. Most 7. éve. Persze ehhez kell a bizalom, és az, hogy mindketten betartsuk a szabàlyokat. Vagyis : házasságon kívül kizárólag csak szex, semmi érzelem. Vagyis nincs vacsora, mozi, egyèb közös program. Sem párhuzamos èlet. Azaz a másik fél is tisztában van vele, hogy ennél nem lesz több, soha. Ha megtudom, vége. Emellett teljesen természetes, hogy a tövbiekkel maximàlis védekezès van, vagyis gumi nélkül no szex.

A másik, hogy otthon ugyanúgy megadjuk egymàsnak szexuálisan amire vágyunk, de mint tudjuk, a változatosság gyönyörködtet ;)


Tehát valószínű, hogy ő is ilyen házasságban él, és elképzelhető, hogy asszomy is tud róla.

2017. nov. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó vagyok : amúgy ezt nőként írtam.


Ja, és miért ne próbálkozna, ha te meg belemész és hùzod az agyát?

2017. nov. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

Az ő házassága számára így tökéletes.

Van egy megbocsajtó (lábtörlő, alárendelt, kapcsolatfüggő) felesége, aki szemet huny fölötte, hogy másokkal is düh.

Tudja, hogy nem kockáztat semmit. Lesz egy kis sírás, vesz neki valami vackot, egyszer megdugja rendesen, megesküszik, hogy szereti és sose hagyja el.

Kész, minden meg van bocsájtva.

Kezdi előlről.

2017. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Sagittarius A válasza:
Válasz egysz: meg akar dugni...de a kérdésből már kiderul, hogy vagy teenager fiú vagy, vagy egyszerűen unatkozol...
2017. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!