Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a férfi, aki párhuzamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki párhuzamosan több szeretőt tart, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Nagybátyám (nem nős, elvált), 50 éves. Kiderült hogy egyszerre párhuzamosan évek óta! 5 szeretőt tart. Kötetlen munkaidőben dolgozik, jól keres,így nyilván logisztikailag meg tudja oldani a dolgot. Bár nem értem még így sem, hogy minek neki ennyi nő? azt gondoltam hogy egyiktől szexet kap, másiktól lelki vigaszt, harmadikat viszi magával koncertre, de benyögte, hogy neki mind az 5 csak szexre kell. Mind az 5 nő szép és jó az ágyban és mind az 5 nő szerelmes belé. Őneki meg esze ágában sincs választani közülük, egyiket sem szereti, egyiket sem tervezi nőül venni. jó ez neki így. Kérdeztem, hogy egyik talán különbb-e, mint a másik, vagy egyikük talán jobb-e az ágyban, mint a másik. Erre azt felelte, hogy mind egyformák, mindtől ugyanazt kapja. Ez normális dolog? Vagy beteg ember?

2017. dec. 17. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szereti a változatosságot, mindegyik nö azért valamennyire másmilyen, mivel nem uyganaz az ember.
2017. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Nagybátyád önigazolást keres, hogy még mindig férfi.

Elkezdett rohamosan öregedni, félárbocon áll a zászló, nem tud semmit felmutatni az életben, a családját elvesztette. Ez az egyetlen kapaszkodója ebben a mocskos életben, hogy még tud nőzni.

Van pár éve, kitombolja magát, aztán ez se lesz. Rá nemsokára fel is dobja a pacskert, figyeld meg.

2017. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jol tolja. Respect.
2017. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
"nem tud semmit felmutatni az életben"- egy nagy cég vezetője, hatalmas vagyonnal...vannak gyerekei és unokái
2017. dec. 17. 08:54
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Sokaknak nem sikerül felfogni azt, hogy nem mindenki monogám párkapcsolatra vágyik. Nem vagyunk egyformák. Én nő létemre is inkább a változatosságot és a szabadságot szeretem, nemis vágyok kapcsolatra. Ettől nem vagyok rosszabb ember senkinél, nem ártok vele senkinek, csak én ilyen vagyok és kész. A nagybátyjád is ilyen lehet, szeret hódítani, szereti az újdonság varázsát, a változatosságot.
2017. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt hozzáteszem, hogy a megcsalás undorító és elítélendő. Ha egyedülállóként folytatná ezt az életvitelt, azzal nem lenne semmi gond, de pár kapcsolat mellett szánalmas.
2017. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Lúzer.
2017. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En se veszekednek az elettarsammal,ha lenne egy fiatal szeretom. Tenyleg.


N

2017. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azok a nők, akik beállnak másodiknak (harmadiknak, negyediknak) miért teszik?
2017. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl nem tudják, hogy rajtuk kívül is van valaki aorban elöttük.
2017. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!