Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a férfi, aki párhuzamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki párhuzamosan több szeretőt tart, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Nagybátyám (nem nős, elvált), 50 éves. Kiderült hogy egyszerre párhuzamosan évek óta! 5 szeretőt tart. Kötetlen munkaidőben dolgozik, jól keres,így nyilván logisztikailag meg tudja oldani a dolgot. Bár nem értem még így sem, hogy minek neki ennyi nő? azt gondoltam hogy egyiktől szexet kap, másiktól lelki vigaszt, harmadikat viszi magával koncertre, de benyögte, hogy neki mind az 5 csak szexre kell. Mind az 5 nő szép és jó az ágyban és mind az 5 nő szerelmes belé. Őneki meg esze ágában sincs választani közülük, egyiket sem szereti, egyiket sem tervezi nőül venni. jó ez neki így. Kérdeztem, hogy egyik talán különbb-e, mint a másik, vagy egyikük talán jobb-e az ágyban, mint a másik. Erre azt felelte, hogy mind egyformák, mindtől ugyanazt kapja. Ez normális dolog? Vagy beteg ember?

2017. dec. 17. 08:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sztem a nők nem tudnak egymásról. Nem sokan mennének bele, hogy helo leszel a 4. barátnőm párhuzamosan a többivel?
2017. dec. 17. 13:40
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Milyen értelmes válaszok. Ironia nélkül.a gerinc még fel se merult.

Nekem vam olyan ismerősöm akinek fixen 3 noje van kb 10 eve. Neha becsuszik egy 4. Es egy 5. Szereti a noket es viszont szeretik. Az van hogy mindhárom no fix kapcsolata bena igy vagy úgy. Nem figyelnek a parjukra nem jok az agyban. Le akarjak uralni stb. Igy szivesen veszik a plusz torodest amit így megkapnak

2017. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért még 50 évesen nem áll félárbócon a zászló...:)Nem 70 éves emberről beszélsz, bár egy tizen huszonévesnek ,már a 40-50. is öreg...

Van olyan huszonéves ismerősünk akire panaszkodott a párja szex terén,és egy 40-50. éves pasi meg lehet lepedőakrobata...


5 nő???

van akinek egy se jut...nagyon jó pasi lehet,minden téren, ha mind az ötöt ki is tudja elégíteni,és szerelmesek bele...

Nem szép dolog,de bizonyára élvezi, hogy megteheti.

Megcsalásról nem beszélhetünk, mert elvált, és hivatalosan egyik nő se a párja...

2017. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért teszi mert egyrészt nem monogám alkat. Van hozzá tehetsége és élvezi a változatosságot. Felmerült itt, hogy egy nő miért megy bele, hogy többedik legyen. - talán mert nem tud róla.B. Ha tud róla, - nagyon szerelmes, reméli, hogy végül a férfi majd őt választja. -Szex kell neki nem érdekli a férfi élete. - Messze a legjobb, legszínvonalasabb pasi az életében, ezért elfogadja a helyzetet, olyan nő aki sosem kapta meg, hogy élete szerelménél első legyen.
2017. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert a változatosság gyönyörködtet. És mert megteheti.

Régen, az átkosban még nem volt ilyen könnyű külföldön nyaralni. Aki tehette, nyaralót épített. Aki tehette, többet is! Az egyikben ezt szerette, a másikban azt.

A nagybátyád is így van. Megteheti, mert ért a nők nyelvén, azt csavar az ujja köré, akit akar. S mivel nem találta meg a tökéletes párt, több szeretőből gyúrta össze magának.

2017. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!